Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, mit válasszak, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, mit válasszak, a szívemre vagy a lelkemre hallgassak? A kölcsönös megmagyarázhatatlan szerelmet vagy a szinte egyoldalú, de mégis működhető kapcsolatot.

Figyelt kérdés
A párommal 3 év után összeköltöztünk hozzám nyáron. Házfelújítás volt sok feszültséggel anyukám beteg volt okt.-ben elhunyt. Sokat veszekedtünk előtte és utána is, mert elhanyagoltuk egymást. A m.helyen közben egy lánnyal nagyon egymásra találtunk(minden passzol, összhang, egyre gondolunk stb.) Őszintén Szerelmesek lettünk, pedig tudtuk ez nem helyes. Csak csókolóztunk bent félve. 1xűen nem tudtuk abbahagyni.(neki is férj +gyerek) Már tervezgettünk meg minden közben otthol csak a veszedelem volt. Féltem otthol elmondani, "most küldjem el az anyjáékhoz vissza". Nemakartam csak úgy kidobni, mert sokat segített hogy talpraálljak (nem pénz). Őt inkább szeretem(ő jobban szerelmes), a másik lányba meg szerelmes lettem. Elmondtam otthol hogy mi a helyzet(nem vagyok már szerelmes és költözzön el). Sírt persze hogy adjak még egy esélyt. Szinte megsajnáltam és velemaradtam. Soha nem sírtam így mint most a lány miatt, hogy miért válunk szét.Megértette és fájdalmasan döntöttünk. Nem tudjuk elfelejteni a közös BOLDOG perceket, de mégis 1ütt kell dolgoznunk. Félünk hogy rosszul döntöt/tünk/tem.
2019. febr. 6. 18:32
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

Amit az új lány iránt érzel nem szerelem.

Fellangolas. Csak vele tudsz elmenekülni az otthoni bajok elől, de ettől függetlenül nem szerelem ez, hanem kedvelés.

Becsaptad a párod, de ne rajta töltsd ki minden feszültséged.

El kellene felejteni az új lányt és a párodra koncentrálni, sajnálatbol viszont ne legyél együtt vele. Ha tényleg nem szereted, akkor küldd haza, jobb lesz neki ott, mint veled ha mindig bántod.

2019. febr. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen,rosszul döntöttél.
2019. febr. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sajnálatból nem szabad együtt maradni valakivel. Amúgy meg gondolom az is közre játszott, hogy ő otthon maradt a férjel, nem? Ő hajlandó válni?
2019. febr. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ami három év után haldoklik arra kár tovább időt fecsérelni szerintem. Ha nem most akkor pár év múlva de vége lesz. Vagy bent ragadtok egy kaki kapcsolatban. Mindketten jobban jártok ha addig szakítotok amíg nem köt össze semmi és van időtök és lehetőségetek újrakezdeni.
2019. febr. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A mostanival jobb, ha lezárod a kapcsolatot, a másik nőbe meg még ne éld bele magad szerintem! Maradj kicsit kettesben magaddal, tisztázd le, mit vársz egy kapcsolattól , és aszerint válassz nőt.
2019. febr. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat

!

2019. febr. 7. 12:49
 7/7 piroska és a farkas ***** válasza:
Mi a helyzet azóta?
2019. dec. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!