Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben? Megpróbálnátok visszaszerezni?

Figyelt kérdés

Ezzel a lánnyal majdnem 3 évig voltunk együtt. Mindketten elég jól ismertük egymás családját, a szülők is egymást, szóval mondhatni elég komoly kapcsolat volt.


A helyzet a következő: (én győrben vagyok mert ott tanulok ő pedig pesten) A lány sokat hazudik (többnyire kisebb dolgokat de volt már példa nagyobb hazugságra, titkolózásra is, de úgy gondolom még sosem csalt meg). Majd egyszer az egyik nyáron rájöttem, hogy egy másik sráccal flörtölt aki régi iskola társa. Bár sokat hazudik ezért sokszor nem hiszek neki, de annyira ismerem, hogy tudjam (leglább is remélem) nem csalt meg, csak játszott azzal a sráccal, húzta az agyát és ezt élvezte. Élvezte, hogy másnak is így felkelti a figyelmét (ki ne élvezné ezt). De annyira túltolta a dolgot, hogy küldött neki magáról egy képet miközben a kádban fürdött. Semmi olyanja nem látszott ki, a teste el volt takarva, de úgy gondolom, hogy ez nem normális ha egyszer a lányak van párja. Nagyon nagyot csalódtam benne és kiábrándultam belőle, majd szakítottam vele JANUÁRban. Próbált visszaszerezni magának, sokat sírt stb de nemet mondtam. (ismerem annyira, hogy 80%-ban biztos vagyok abban, hogy nem csalt meg ezzel a sráccal, csak játszott vele, de túlzásba ment és ez már kikészített)


Majd később nyáron rámírt, hogy igyunk meg valamit és beszélgessünk. A történtek ellenére én még ekkor is szerettem de nagyon zabos voltam rá... végülis belementem és találkoztunk. Jót beszélgettünk, jól éreztük magunkat. Megvolt köztünk a szexuális feszültség de nem történt semmi sem. Majd kicsit később újra találkoztunk de akkor már dugtunk is, és iszonyatosan szenvedélyes volt és mind ketten iszonyatosan élveztük és mindkettőnknek nagyon hiányzott az egymással való szex. Kiaalakult egy szeretői kapcsolat közöttünk. Tudtam, hogy ő ezt azért akarta, hogy megpróbáljon visszahódítani. De én mindig visszautasítottam. Szerettem, de nem feljetettem el, hogy miért is szakítottam vele. Végül ez a szeretői kapcsolat OKTÓBERIG tartott, végetért. Ekkor utasítottam vissza utoljára. Mint mondtam szerettem, de nem tudtam felejteni és nagyon haragudtam rá. Plussz szerintem egy kapcsolatnak nincs értelme, hogy nincs meg a bizalom.


A lényeg, hogy most már FEBRUÁR van, de nem tudom kiverni a lányt a fejemből. Már ott tartok, hogy napi szinten gondolok rá, hiányzik. Ismerem őt, ismerem minden porcikáját és hiányzik. A szex jó volt. Mindketten kicsit perverzek vagyunk így együtt ezt a perverzséget ki is tudtuk élni, és a szextől eltérve is hasonlítottunk bizonyos dolgokban. Még mindig megőrülök érte, még mindig szeretem.


Ráírnék és bevallanám neki, de ő most kint dolgozik külföldön egy hotelben, de csak szezononként van kint. Tehát télen és nyáron. Úgy gondolom, hogy nagy szem*tség lenne vele szemben, ha csak így ráírnék úgy, hogy ekkora a távolság közöttünk, hogy hiányzik és még mindig megőrülök érte. Én újrakezdeném most vele, de csak azzal a feltétellel, hogy többet nem hazudozik, őszinte lesz. Nem tudom, hogy most mit érez irántam, hogy már semleges vagyok számára vagy ő is még mindig megőrül értem és hiányzok neki. Nem tudom.


Ti mit tennétek a helyemben? Ráírnátok így, hogy ő most kint van külföldön? Elmondanátok neki, hogy szeretitek?



2019. febr. 8. 11:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Szar az egyedüllét mi?Ha neked erre van szükséged,mert azt hiszed ez a szerelem,holott csak a kémia van meg,a szex jó vele(Ő is perver=szeretem.De amùgy mással is perverzkedik,hazudozik=ez a szerelem)Viszont kb.semmi más nem működőképes.Hajrá! Nagyon félreértelmezed a szerelmet.De persze szíved joga,és mindenki azzal van akivel úgy gondja egy szinten van.
2019. febr. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A teljes helyzetet nem írtam le. Ő pesten hamarabb befejezte a tanulmányait és utána ott maradt pesten dolgozni. Pesten ezzel a sráccal összköltözött de csak azért mert nem akart ismeretlenekkel összeköltözni plussz kb egy 10-essel megoldotta az elbérletet. Tehát olcsón megúszta. Nekem afelől sose volt kétségem, hogy szeret-e engem. A párom pedig tényleg csak barátként tekintett erre az osztály társára. De ez az egész szituáció elég kellemetlen volt. Nem hiszem hogy megcsalt volna. A fiú barátja részben színesbőrű, így elég bizonyos vagyok abbam, hogy nem csalt meg. Játszott vele, húzta az agyát és élvezte a figtyelmét, ennyi. De a kép küldéssel túlzásba ment.

A lényeg, hogy én hajlandó lennék e fölött szemethunyni és újrakezdeni vele, de csak és kizárólag azzal a feltéttel, hogy ha nem hazudik többet. Én tudom, hogy a hazugság egyszer így is úgy is kiderül. Így azzal a kikötéssel kezdeném vele újra, ha azon kapom, hogy megint hazudotig, szónélkül otthagyom és ennyi volt. Régebben megőrült értem, mióta nem beszéltünk, nem tudom érez e még valamit de ha még most is szeret, úgy gondolom hajlandó lenne megváltozni, hogy visszakapjon.

Én nem, nem a pervezség meg a szex miatt. Jó volt vele lenni. Többször elmentünk közösen nyaralni valamerre és az is mindig jó volt. Csak elbaszta. Kérdés, hogy érdemeljen e újabb esélyt?

2019. febr. 8. 11:35
 3/6 A kérdező kommentje:
Ordibálni sosem ordíbáltunk egymásra, sose utáltuk egymást, nem voltak ilyenek. Csak ez a hazudozás és az ezzel a sráccal való flörtöléssel elbasta.
2019. febr. 8. 11:38
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindig az érdemel még egy esêlyt akinek adsz.Nem más élete, hogy döntsön vagy megfelej,csak a Tiéd.Ahogy a félig kreol haverjával játszott úgy játszik veled is,szerintem.Elhiszem,hogy izgalmas a szexuális tùlfűtöttség,már ha az nem járul egy másik személyiségvonással,vagyis a hazudozással.Ha Te ezzel az emberrel akarod az életed,akit az utca sarok mögé bùjva mindig figyeled majd fél szemmel hazudik-e újra Te döntésed.Érdemel nem érdemel,tök mindegy.Ha olyan nagyon vele akarsz lenni arra az időre,amíg itthon van,akkor keresd meg.
2019. febr. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha mindig hazudott ez nem fog megváltozni. Lehet, hogy a pillanatnyi élvezet és hév jólesett mindkettőtöknek, de az alapján amit leírtál nem úgy tűnik, mintha ebből olyan igazi komoly kapcsolat lenne. Főleg így, hogy a hazudozás miatt a bizalom előbb utóbb nulla lesz. Én nem kételkedem benne, hogy esetleg te érzel iránta valamit, de megéri neked ez várni rá, amíg haza nem jön? Aztán ha hazajön és ugyanúgy semmi nem lesz te meg elvesztegeted az idődet? Én nem adnék több esélyt, de te döntöd el.
2019. febr. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

>A lány sokat hazudik


Már csak ezért sem, minden mástól függetlenül.

2019. febr. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!