Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 27 évesen beleszerettem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27 évesen beleszerettem egy 17 évesbe. Ez nagyon rossz?

Figyelt kérdés

Mindketten szeretjük egymást.

Én lány vagyok ő a fiú.

Általában ha a férfi az idősebb,azt elnézik.

A kérdés, hogy ez rossz dolog-e?

Ha igen, miért?

Nyilván nem fogom otthagyni őt,de kíváncsi vagyok a véleményekre évvel a témával kapcsolatban.

Ui: még mielőtt valaki beírná.Nem,nem tervezek gyereket,vagy férjhez menni.

Egy nagy gyerek vagyok,nem is állnék készen rá.


2019. febr. 9. 10:31
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
39%
Nem rossz, csak eleg siralmas es beteges hogy 27 evesen egy 17 eves gyerek kielegito partner szamodra az eletben.
2019. febr. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
57%
Nem rossz, csak ciki, hogy 27 éves nőként egy 17 éves srác értelmi színvonalán vagy. Koraszülött voltál? Vagy valami más okból vagy szellemileg elmaradott?
2019. febr. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Nem vagyok elmaradott,szeretek valakit.

Én elhiszem,hogy a legtöbb ember másikból csak a hasznot lesi,de én nem.

Engem nem érdekel van-e kocsija, háza,vagyona.

Ha akarom,megteremtek magamnak mindent.

Mit kéne néznem?

Hogy milyen lenne vele a jövő?

Majd elmegyek jósnőhöz.

Ha fiú lennék akkor mi lenne a válasz?

Ja, hát az természetes,hogy egy 40+-os csávó összejön egy 16 évessel,de ha egy én szerelmes vagyok valakibe,akivel csak 10 év a korkülönbség,akkor az szellemileg visszamaradott.

Oh,minden dicsekvést nélkülözve.

Ha tudnád.........

2019. febr. 9. 10:46
 4/26 anonim ***** válasza:
71%

Kérdező:

Nem, nem az. Ha komoly a dolog, akkor mit számít, ki mit gondol?

Ha meg annyira nem komoly, akkor tart, amíg tart, élvezzétek egymást, ennyi.

2019. febr. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Az is szánalmas lenne akkor ugye,ha 10 évvel idősebbet akarnék,nem?

Hiszen teljesen más felé tartunk az életben,nem?😂

Nem érdekel a kor.

Nálam 16-tól 80-ig is akár szóba jöhet bárki,ha szeretem.

Mi ez a felnőtt szokás,hogy mindenben és mindenkiben csak a hasznot lessük?

Inkább maradok gyerek.

A gyerekek nem képmutatóak.

Amúgy annyit mondott hogy gyerekes vagyok.

Azt hogy mennyire vagyok intelligens,azt meg azok tudják,akik ismernek.

A szerelmet nem a logika irányítja.

Sajnálom, hogy olyan rossz életed van,hogy mások sárba tiprásával tudsz csak némi boldogságot csempészni az életedbe.

Én sem ismerlek téged.

Csak az alapján amit írsz,ahogy írtad,hogy egy általad ismeretlen embert leírtál és szellemi visszamaradottnak írtad le,az többet mondd a karakteréről,mint bármi más.

És mélységesen szégyelld magad,mert ilyen kijött a szádból.

Vannak gyerekek,akik valóban mentálisan sérültek.

És te csak úgy dobálózol ilyenekkel?

Örülök,hogy inkább vagyok gyerek mint felnőtt.

2019. febr. 9. 10:56
 6/26 A kérdező kommentje:
Néha a telefonom kijavít ezért tűnik úgy mintha egyszer magázódnék máskor meg tegeződnék.
2019. febr. 9. 10:58
 7/26 anonim ***** válasza:
68%
Megesik.Szerintem az a lényeg,hogy Ti ketten boldogok legyetek együtt.Aztán hogy más mit gondol.Nem az ő életük,nem is mások elvárásainak élsz.Nem rossz ez.
2019. febr. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
71%

Nagyon magabiztos és szerelmes vagy ( ez nem baj) és felidegesitenek a válaszok, akkor miért tetted fel a kérdést.

Ha azt irják, hogy ez rossz rögtön ugrasz és véded magatokat ...vagy sak önigazolást szerettél volna?

Ez ilyen oldal, ha kérdezel valamit arra jönnek olyan válaszok is, amelyekkel te nem értesz egyet és nem fogják alátámasztani amit irsz, de végülis ezért kérdeznek.


Egyébként sok boldogságot nektek, ne törődj mással. :)

2019. febr. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
36%

Uhh... Hát itt van a remek példa, hogy egy hülyének nem tudod elmagyarázni, hogy hülye, mert hülye ahhoz is, hogy felfogja.

Az ilyennek mit lehet válaszolni?

Sok boldogságot nektek! :D

2019. febr. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
75%

Felteszel egy kérdést, majd amikor a kérdésben sugallt negatív választ megkapod, rögtön támadsz. Ennek így nem sok értelme van.


Egyébként teljesen más életszakaszban vagytok, ő még inkább gyerek, akinek veszettül imponál, hogy egy 10 évvel idősebb nő vonzódik hozzá (és valljuk be: ez kinek nem imponált volna ennyi idősen?). Kérdés, hogy mi a terv, mert hosszú távú kapcsolatra szerintem kicsi az esélyetek. 2-3 év múlva jó eséllyel egyetemre kerül, ott rengeteg a nő, ráadásul korabeliek és ha még távkapcsolatba is kerültök, akkor még inkább vonzóbb lesz az aki, ott van helyben és nem kell hétvégéig várni a találkozóra.


Vagy le5zarod az egészet, nem foglalkozol se mások véleményével, se a jövővel, hanem boldogok vagytok együtt addig amíg, aztán meg majd lesz valami.

2019. febr. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!