Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 27 évesen beleszerettem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27 évesen beleszerettem egy 17 évesbe. Ez nagyon rossz?

Figyelt kérdés

Mindketten szeretjük egymást.

Én lány vagyok ő a fiú.

Általában ha a férfi az idősebb,azt elnézik.

A kérdés, hogy ez rossz dolog-e?

Ha igen, miért?

Nyilván nem fogom otthagyni őt,de kíváncsi vagyok a véleményekre évvel a témával kapcsolatban.

Ui: még mielőtt valaki beírná.Nem,nem tervezek gyereket,vagy férjhez menni.

Egy nagy gyerek vagyok,nem is állnék készen rá.


2019. febr. 9. 10:31
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
71%

"Én elhiszem,hogy a legtöbb ember másikból csak a hasznot lesi,de én nem.


Engem nem érdekel van-e kocsija, háza,vagyona.


Ha akarom,megteremtek magamnak mindent."


Itt senki sem beszélt haszonlesésről, csak te. Mindenki azt próbálta elmondani neked, hogy SZELLEMI SZÍNVONALban szokott nagy szakadék lenni, mivel egy 17 éves srác messze le van maradva egy normális, 27 éves nő gondolataitól. De a ti esetekben ez nem áll fent, mert te nem vagy értelmes, érett, gondolkozó nő, szellemileg csak vegetálsz, így tökéletesen kielégít az a szellemi "magasság", amire egy 17 éves srác képes.

2019. febr. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
70%

Kicsi a valószínűsége, hogy ez hosszú távon működne, de ezen fül nem látok kifogásolni valót.

18 évesen én 28 évessel csak szexeltem, nem is akartam többet. A srác is tovább fog állni majd pár hónap, 1-2 év múlva várhatóan, de nekem a boldogság a legfontosabb és ha boldoggá tesz pár hónapig miért ne, hajrá.

2019. febr. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
66%
Nem tartanám rossz dolognak de nem sok esélye van hogy a kapcsolat életben maradjon hosszabb évekig. Max1-2 talán 3 de a fiatalok nem igazán kötik le magukat egy embernél amit meg is értek. Amíg boldogok vagytok oké de te is tudod hogy egy 17 éves az azért csak 17 éves és nem olyan mint egy közel 30-as.
2019. febr. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

Bocsánat,nem azon akadtam ki,hogy valaki negatív dolgot mondott,hanem aki a személyemet ismeretlenül leírta.

Szeretnèl te annyira hülye lenni mint én.


Amúgy 17 évesnek néznek az emberek.

Szóval,igazából nem hiszem hogy ezért szeretne.

De persze van ilyen is.

Ő nem hiszem,hogy menni akar egyetemre,de értem mit mondasz.

A negatív kritikával nincs gond.

A személyeskedéssel van csak.

2019. febr. 9. 11:24
 15/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes válaszokat.


A másiknak aki még mindig butának gondol.

Szerinted ha nem lennék értelmes, képes lennék úgy fogalmazni,ahogy?


Elmondom a te kedvedért,hogy mindig az idősebb férfiak jöttek be.

Ez csak úgy megtörtént.

Aki jóval fiatalabbnak tűnik a koránál,azt nem hiszem, hogy ezért személyesen megszólnák.

Persze én is ismerek olyan lányokat,akik 18-at betöltve már azt hiszik, érettek.

De a karót nyelt,nagyasszonya viselkedéstől sem lesznek azok.

2019. febr. 9. 11:32
 16/26 A kérdező kommentje:
Azt azért mindenkitől megkérdezném hány éves,a korát és hogy a barátotok hány éves?
2019. febr. 9. 11:35
 17/26 anonim ***** válasza:
48%

Igazából ha az érzés kölcsönös, akkor semmi gond, ha számoltál azzal, hogy hűde véresen komoly dolgokat kár elvárnod, még ha időközben meg is gondolnád magad ennek kapcsán.

32/f

2019. febr. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
33%

A párom velem egy idős, minden téren a legnagyobb korkülönbség 8 év volt az én javamra, egy ízben pedig 2 a lány javára.

32/f

2019. febr. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
49%

"Szeretnèl te annyira hülye lenni mint én. Amúgy 17 évesnek néznek az emberek. Szóval,igazából nem hiszem hogy ezért szeretne."


XDDDDDDDD

2019. febr. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
0%

Kedves kérdező! Neked már a választott nicked is mindent elárul az értelmi képességeidről: "verygoodgirl01"


No comment...

2019. febr. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!