Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megéri próbálkozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri próbálkozni?

Figyelt kérdés

Van egy lány az egyetemen, ugyanazon a szakon is tanul, csak egy évvel idősebb. Ugyanabba hallgatói szervezetnek is tagjai vagyunk, én még új tag, annyival hamarabb lépett be.


Gyönyörű csaj, mióta megláttam tetszik.

Jól elvagyunk, jól elbeszélgetünk szoval nem tudom hogy viszonyul hozzám.


Nyáron hosszan szemezve "flörtöltünk" meg a Gellért hegyről lefele jövet belém karolt mert fájt a lába a magassarkúban.


Ezek alapján mernék is mozdulni felé. Viszont nagyon szegényes háttérből jövök, neki pedig a szülei mezőgazdasággal foglalkoznak, nagyban. Jól állnak anyagilag, saját (saját kocsi a csajnak, stb)


Emiatt ti mernétek közeledni?



2019. febr. 10. 20:41
 1/9 Karena26 ***** válasza:
100%

Hajrá! ;)

Nem minden a pénz. Főleg, ha már van...

2019. febr. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Lépj és kész, ha e miatt nem jönne össze veled az az ő szegénységi bizonyítványa.
2019. febr. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi! :) nem baj a pénz csak nagy a különbség. És hogy házinyúl az mennyire releváns egyetemen? Ugyanannak a szervezetnek vagyunk tagjai, lassan kb munkatársak leszünk.
2019. febr. 10. 20:46
 4/9 Rockarc ***** válasza:
100%

Eltelt 6 honap es azon gondolkozol, hogy kozeledj hozza? Szerintem mar felesleges, akkor kellett volna megragadni a lehetoseget, amikor ott volt. A csaladi helyzet meg senkit nem erdekel, nem a csaladodba szeret bele, hanem beled jobb esetben.


42F

2019. febr. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Van az egy év is, de mikor bekerültem volt barátja (valami pávagyerek :D ) Egyszer panaszkodott már szegeny lány, hogy nem volt még normális kapcsolata.


Meg.. egyszer meseli, hogy fáj a hasa mert most van nála piros nap. És elmesélte, hogy mikor mennyire szokott neki fajni meg milyen erős fájdalomcsillapítót kell szednie. És nem tudom, ezt barátként meséli vagy felhívas volt keringőre :/

2019. febr. 10. 20:54
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem lépsz sohasem tudod meg.


F/32

2019. febr. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
64%
Uff, van egy rossz hírem, ezeket a beszélgetéseket 2 fajta ember: vagy ha már kapcsolatba vannak, vagy a lelki szemetesláda... Szóval welcome to the friendzone!
2019. febr. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Hát van egy ilyen félelmem sajna

Viszont mikor a gellert hegyen mentünk, mondott egy olyat: "igaz nincs most de baráttal sem jönne ide" mert sötét volt az út és ijesztő

2019. febr. 10. 21:32
 9/9 anonim ***** válasza:

Hallgass a szívedre.

Kérdezd meg, kezdeményezz. Mit veszíthetsz? Legfeljebb csak barátok maradtok, és akkor mi van? Belehalsz?

Mond el az érzéseidet, hiszen ember vagy Te is. Ezek tesznek minket emberré, ez az ami a fejünkbe van kódolva.

Ne hagyd elúszni a lehetőséget. :)

Menj és tedd amit kell, hiszen Te is tudod mit kell tenned. Hát merd.

Sok sikert! :)

2019. febr. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!