Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem a lányba akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a lányba akinek a szeretője vagyok, plusz règóta jò barátok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ő is èrez vmit irántam de nem hajlandò elhagyni a párját miattam. Ez így nagyon rossz. (Harmincasok vagyunk.)
2019. febr. 11. 11:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem hajlandó elhagyni miattad,akkor Ő viszont nem szeret Têged.
2019. febr. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 acelsziv ***** válasza:
80%
És te összejönnél olyannal, aki a párja mellett félrekúr? Melletted is félre fog.
2019. febr. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

De eddig nem èrdekelt, nem akartam többet sajnos ez változott

Vagy ez csak ilyen fellángolàs el fog mùlni? Az az igazàg,hogy nekem ez ùj. Mèlyebb èrzelmeket nem tudtam produkàlni egy lány iránt se, mindig megragadtam a felszínes testnevdcserèről szòló dolgoknàl.

2019. febr. 11. 11:35
 4/12 anonim ***** válasza:
Kamu akkor, hogy érez valamit iránta,d ha nem hagyja el a párját. Max sajnálatot érez irántad, de ahogy első is irta, szeretni biztos nem szeret.
2019. febr. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem irígylem a párját a csajnak.Igazi férgek vagytok.
2019. febr. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Neked is csak a nem viszonzás fáj.Ennyi erővel részedről is lehet fellángolás.
2019. febr. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Valamit csak èrez,mert amikor elmesèlem neki,hogy ismerkedek mással is, akkor beveri a hisztit de kemènyen..Hacsak nem birtoklási vágyròl van szò,de masszív fèltèkenysègi tüneteket produkàl. Erre mondom neki mindig hogy akkor én mit szòljak neked meg párod van... meg mindig keres ha hetekre ignoràlom akkor is. Szerintem gyenge lèpni,vagy èletvitel szerűen mègse tud engem elkèpzelni.
2019. febr. 11. 12:00
 8/12 anonim ***** válasza:
Birtoklási vágy. Ez ember egóját nagyon legyezi, ha van, aki csodálja őt. Ha más érdekel, akkor érzi, hogy elvesztheti a játékszerét, ilyenkor full hisztibe át tud menni. Ez önzőség, nem szeretet.
2019. febr. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
56%
Persze hogy hisztizik. Te vagy a saját kis csődöre akit előkap ha úgy kívánja a pasija mellett. Ha csajod lesz, nem fog tudni úgy ugráltatni ahogy akar. Arról nem is beszélve hogy ha beleszeretsz másba és nem akarod vele folytatni a dolgot, kereshet másik dugipajtást. Szóval ez a nő téged nem szeret, egyszerűen praktikus vagy neki. Hagyd el és akárhogy hisztizik ne foglalkozz vele. Eleve gáz a hiszti - én már 3 évesen kinőttem... 31/N
2019. febr. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Lehet hogy szeret, csak nem mer lépni. Talán nem látja a részedről hogy tényleg szereted és komolyan akarod őt. Én is ebben a helyzetben vagyok, fordítva.csak annyi különbséggel hogy nem kellek eléggé a másiknak. Legalábbis így látom . 😞 Dugni jó lennék.
2019. febr. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!