Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férjem sose volt belém szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem sose volt belém szerelmes. Eléggé összetört, most nem tudom hányadán állok még magammal se. Kérdezzek rá? Hagyjam annyiban?

Figyelt kérdés
Egy korábbi írásában olvastam a netes előzményeiben. Igen, kutakodtam utána, de csak az alkalom adta. Nem jelentkezett ki egy honlapról, ezért kaptam az alkalmon. Azt írta, hogy bár sose volt belém szerelmes, nagyon jól megvagyunk, és szinte sose veszekszünk. Ez igaz is. De én szerelemmel szeretem őt és azt hittem ő is engem. Most nem tudom mi legyen. Tudom, hogy a szerelem egy idő után szeretetté változik, de hogy sose volt szerelmes. Most nem tudom egyáltalán miért vett el és minek állt le velem. Egyáltalán szeret-e vagy csak alibi nő vagyok.

2019. febr. 11. 19:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
77%
Lehet szerelmes nem volt, viszont szeretett és szeret. Ez a lényeg.
2019. febr. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
75%

:D

Én is ilyen írásmű után szoktam kutatni, megnyugtatna, hogy azért olyan hűvös velem mert sosem volt szerelmes és nem ez az alapállapota.

2019. febr. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
62%
Vihar egy kanál vízben. Örülj neki, hogy tisztel és szeret.
2019. febr. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
45%
Hát ha ezt egy másik nőnek írta,akkor nagyon gáz.
2019. febr. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
59%

Sokan nem képesek a klasszikus értelemben vett "szerelem"-re. Pl. én sem hiszem, mivel távol áll tőlem az a mentalitás ami ehhez kell... (szenvedélyesség, "temperamentumosság", vakhitűség, kincstári optimizmus stb.)


És ha képes is lennék rá nem tudnám kimutatni (cseszd meg Dr.Asperger)

2019. febr. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
0%
Shit happens.
2019. febr. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Nem másik nőnek írta, egy fórum volt.


De én már nem is tudom, hogy tudnám-e mondani neki, hogy szeretem ezzel a tudattal. Rosszul esik.

2019. febr. 11. 19:39
 8/22 anonim ***** válasza:
28%

Valahol itt olvastam, - és jöhetnek a kövek- hogy a férfiak nem is szerelmesek mikor nősülnek, vagy komoly kapcsolatuk van. Ami vezeti őket : legyen (ingyen) szex , kaja meg a konvekciók.

Lehet ez így nagyon meredek, és nem minden férfira igaz, de így vannak “ programozva”.

Ha innen nézzük, és nem dug félre, akkor csak el kell fogadni, hogy ez van.

2019. febr. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
66%
Elhiszem, hogy rosszul esik, ez elég kiábrándító. A legtöbb ember nem ilyen életet képzel magának, mintha csak beérné veled. Nem tudom, mit tennék a helyedben, nagyon csalódott lennék.
2019. febr. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
79%

Sok nő egyébként meg rózsaszín ködfátyollal megy férjhez, mert tényleg szerelmes. Aztán úgy 3-4 év múlva megijednek, mikor elmúlik bennük a tűz, jön a gyerek, a pasi nem tesz eléjük vörösszőnyeget, vezetni kell ahaztartást, a monoton hétköznapok stb.,

Ilyenkor van a válások 80% -a , pedig csak “ természetes” folyamatról van szó. Ezt lehet előbb meg kene érteni, hogy mi egy kapcsolat dinamizmusa. ( általánosságban írom) .

2019. febr. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!