Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, hogy egy számomr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jamcha01 kérdése:

Miért van az, hogy egy számomra kedves lány, élőben alig tud vagy akar megszólalni, amikor beszélgetni akarok vele?

Figyelt kérdés
Interneten nagyon jókat szoktunk beszélgetni, több órán keresztül és ott rendesen válaszol, viszont élőben nehezére esik és mintha kerülne, pedig mielőtt megszólítottam, azt vettem észre hogy nagyon bámul.
2019. febr. 12. 18:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Félénk,izgul, tetszel neki,nem akarja elszúrni,rosszat mondani.Kevés az önbizalma,és hasonló finomságok.
2019. febr. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam, de majd elhívom valahová és majd akkorkiderül, hogy akar e találkozni
2019. febr. 12. 19:01
 3/13 anonim ***** válasza:
Türelem ilyenkor sok mindent megoldhat.
2019. febr. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok. Interneten nagyon sokat tudok beszélni, de sajnos személyesen nagyon izgulok hogy nehogy elrontsak valamit, ezért inkább a férfit hallgatom. Úgy hogy ne félj, egy idő után megnyílik. Én is összejöttem egy férfival az elején nem nagyon beszéltem, most meg csak én beszélek szinte.
2019. febr. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ha így van, akkor az is lehet, hogy nem mer majd igent mondani.
2019. febr. 12. 19:13
 6/13 A kérdező kommentje:
Interneten szinte mindent elmond, csak élőben nem beszél.
2019. febr. 12. 19:14
 7/13 anonim ***** válasza:
De,igent mer mondani szerintem.De ha mégis nemre lyukad ki,akkor próbálkozz tovább.Hogy nincs oka aggódni,hasonlòk.
2019. febr. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Amikor egyszer vele utaztam, akkor küldütt jeleket, haját csavargatta, meg a nyakát simogatta, szóval biztos vagyok benne hogy tetszek neki, csak nem akar beszélgetni
2019. febr. 12. 19:17
 9/13 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam, szóval el tudom mesélni az én szemszögemből. Ne gondolj rögtön arra hogy nem tetszel neki, szimplán bizonytalan és nagyon félénk. Neten könnyű bármiről is beszélni hisz van idő átgondolni, mit akarsz írni, és ott a backspace is. Élőben ez már ugye nem így működik. Emlékszem anno mikor párommal elkezdtuk ismerkedni mennyire nem mertem megszolalni. Az járt a fejemben minden gondolat után hogy mi lesz ha ezt kimondom? Nem fog hülyén hangzani? És ha ezt mondom az nem fog hülyén hangzani? Csak ez kavargott a fejemben, kívülről pedig annyi látszott hogy már jó ideje csendben ülök. Persze idővel lekuzdottem ezt és felszabadultam mellette, de idegenekkel a mai napig így viselkedek sajnos, ilyen a természete.
2019. febr. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én is ilyesmi vagyok ,akkor kezdek el a legfurcsábban viselkedni,leginkább elcsöndesedni,mikor tetszik valaki,mert sùlya van.És nagyon bejön,ha kicsit rámenős ilyenkor.Nem arra rosszfiús stílusban értem.Akin nem azt látom,hogy jaj már megint valami ökörség csúszott ki a számon.
2019. febr. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!