Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Pasik ez hozzátok szól itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik ez hozzátok szól itt vagytok?

Figyelt kérdés

Melyik jön be jobban?

Egy olyan csaj, aki mosolyog rád, simogat, búj hozzád, állandóan ölelget, kéri, hogy Te is oleld meg, becézitek egymást, ha ki is mentek haverokkal ő akkoris fogja a kezed melletted van, kimutassa, hogy Ti igenis együtt vagytok, küldi a puszikat, kérdezi hova mész, mikor jössz, kivel leszel?.. Vagy olyan akinek nem szükséges, hogy társaságban is melletted álljon és fogd őt, nem kérdezi mit csinálsz, kivel vagy, hova mész, mikor jössz, nem búj csak ha kéred..


Minden érdekel mit gondoltok, akár ennek a kettőnek a keresztezése is. Mit szerették, mit útáltok, mi tetszik, mi taszít, meddig tűrtök, mi esik jól, mi nem esik jól. Köszönöm a válaszokat!



2019. febr. 12. 19:02
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Elsőnek: nem egy ri..ncra gondoltam, hanem egy visszafogottabb természetű lányra, akinél inkább jobban az van amit a férfi akar.

Másodiknak: nem volt kötelező a válaszadás, én szeretnék megközelíteni néhány férfi nézőpontot. Vannak lányok, akik ezt kutyába se veszik, engem igenis érdekel a férfi szempontja is, mit gondol mi láttán.

Ötödiknek: nem konkrétan a kettőből kellett választani, írtam, hogy keresztezve, akármilyen vélemény érdekel mit szerettek egy kapcsolatban, milyen legyen a lány. Igen két ellentétet írtam, de nem választani kellett közülük.


Továbbra is minden érdekel :)

2019. febr. 12. 22:37
 12/12 anonim ***** válasza:

Inkább az első, de legyen meg egy egészséges határ. Pl. ha bemegyünk egy boltba és nézelődünk, nem kell folyamatosan egymás kezét fogni. Közös baráti társaságban, ha épp a barátnői arrébb ülnek, nyugodtan odamehet velük beszélgetni. (Ha mellettem ül, azért jól esik, ha rajtam van a keze.) Ha hétköznap megyek pl. suliba vagy munkába, akkor előtte azért ne kérdezze meg, hogy hova megyek, mert logikus, hogy hova. Ha 10 perccel később érek haza vagy nem írok a munkában, ne kezdjen egyből aggódni.

Amúgy a becézgetés, ölelgetés és hasonlók bejönnek. Komolyabb és lazább kapcsolatnál is odaszoktam menni pl. sütés-főzés közben ölelgetni a lányt vagy csak random a liftben.

2019. febr. 13. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!