Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit szóltok, vagy szólnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szóltok, vagy szólnátok, ha a barátotok/barátnőtök pozitív megjegyzéseket tenne egy vele ellentétes nemű személyre?

Figyelt kérdés

Itt gondolok arra hogy pl. hű ez meg az milyen jól néz ki, stb stb, meg hogy milyen jó pali/csaj, ilyenek.

vagy csak én vagyok ilyen puhap*cs, hogy sz*rul esnek ezek?


2019. febr. 12. 22:00
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Valamint tudom hogy én vagyok számára a tökéletes, meg hogy tiszta szívéből szeret, csak azért na...
2019. febr. 12. 22:01
 2/11 anonim ***** válasza:
Attól függ. Színésznőre tehet. A gyrosos csajra nem :D Bár nem is találkoztam még ilyennel. A háta mögött se teszek másik férfira megjegyzést barátnőimnek, nemhogy előtte. Ismétlem, kivétel a színészek, arra szabad :D
2019. febr. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
híres emberekre szokta leginkább, előadókra etc., de volt már hogy jött velünk szemben egy üzletember és arra tett megjegyzést
2019. febr. 12. 22:07
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi szoktunk ilyenekről beszélni. Sosem zavart ez a téma. Azonos és ellentétes nemű emberre is simán megjegyzem, hogy milyen szép arca van, vagy de jó izmos vagy bármi. Szerintem nincs ebben semmi kivetnivaló. Ahogy te is írtad érzi az ember, ha ennek semmi jelentősége nincs mert a párjának ő a tökéletes. Persze poénkodunk néha rajta, hogy jajj persze megint a nagymellű csajokat nézegeti, de egyébként nem esik rosszul. Amíg rendben van a kapcsolat, és érzed, hogy a párod téged szeret addig ne aggódj ilyeneken. Ha tényleg nagyon zavar akkor pedig szépen kérd meg, hogy ha lehet ne nagyon mondjon már ilyeneket, mert neked rosszul esik. Lehet, hogy nem is gondolja.
2019. febr. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Vagy max én is azt fogom csinálni mint Ő, aztán meglátjuk 😏
2019. febr. 12. 22:12
 6/11 anonim ***** válasza:
Bizony, jól mondja utolsó, lehet, hogy nem is tudja, hogy neked ez rosszul esik. Szerintem olyan emberre, akit nem kaparinthat meg, azt mond amit akar. Ha a felettünk lakó csajra mondaná, az azért átmenne vitába. Ha nincs súlya, akkor lényegtelen. Ülj le szépen beszélgetni vele, hogy tudod, hogy nem szexuálisan/érzelmileg érdeklik ezek a férfiak, de neked kicsit rosszul esik.
2019. febr. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Neee, ez nagyon rossz stratégia!!! Ilyet gyerekek csinálnak. Ez olyan, mintha "meghúzta a hajam, ezért én is az övét" ovis szintre visszamennél.
2019. febr. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Akkor a következőnél szólok neki :)
2019. febr. 12. 22:15
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez azért még bizonyos határokon belül belefér, de a kapcsolatunkban abszolút vicc kategória. Sőt ha rámondja a barátom pl az előttünk sétáló csajszira h hű de jó segge van (persze csak azért h engem idegesítsen és mondjuk nem is nagy durranás, mert általában nem az 🤭) én rá is szoktam szólni h igen alacsonyra tette a mércét az utóbbi időben. Olyankor nem tud mit reagálni XD

Meg instán is lesi néha a csajokat, akkor odamegyek mellételepszem és mondom melyiknek van jó teste szerintem, melyik ronda, melyik pi.csás.


De ő ezt mindig azért csinálja h engem bosszantson, ezért nem nagyon izgat.

Én megpróbáltam hasonlóképpen eljárni, viszont ő nagyon kiakad ha viccből megnézem egy másik srác testét (ugye normál esetben nem bámulok meg senkit akkor se ha éppen nincs barátom)...

Volt olyan hogy nem akarta megmutatni egy közös képet amin az egyik haverjával voltak, mert úgy véli az a srác jobban néz ki mint ő, és nekem megtetszene... Ezért levágta róla a haverját és úgy mutatta meg..


Ez az egész csak önbizalom függvénye. Mennyire van az ember megelégedve önmagával.


Nyilván más lenne a helyzet ha folyton azt kapnám a páromtól h ronda vagyok, dagadt vagyok, nézzem meg ez és ez sokkal jobban néz ki mint én. Akkor sz.rul esne nagyon és meg is mondanám neki h szia, egy jobb testű emberrel légy boldog ha én nem vagyok neked elég. :D

2019. febr. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! :)
2019. febr. 12. 23:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!