Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Hogy szedjem ki belőle, hogy mit érez, ha néha azt látom, hogy féltékeny? Praktika vagy taktika?

Teljesen megkattan, ha nem tudja, hogy mit és kivel csinálok. Ugyanakkor flörtöl vele, még ha barátok is vagyunk valamilyen szinten. Kötelező programokon kívül nem hív sehova. Bár erre is azt mondta, hogy majd "erre is vissza kell térni" (gondolom hogy kellene valamit másoktól függetlenül is csinálnunk, ketten). Tudom hogy talomban van neki az egyik ex barátnője, de mikor nevet, csillog a szeme és inkább elfordul, hogy ne lássam, hogy zavarban van az nekem többet mond.

L

febr. 12. 22:15  Privát üzenet  

A válaszok
Nem fogom fel, ki kicsoda ebben felállásban. :S

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont febr. 12. 22:16 Privát üzenet

Nagyon én sem értem a felállást. :D

32/f

A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont febr. 12. 22:19 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Velem "barátkozik" a fiú, de néha több. De sosem mondja ki konkrétan. Pedig látom rajta, hogy talán egy kicsit többet érez irántam . Még akkor is, ha azt mondja, hogy újra beszélget az exbarátnőjével. Akkor ne akadjon ki azon, ha mondjuk egy pasival megyek el inni valamit.

# 3/6Időpont febr. 12. 22:22 Privát üzenet

Így, hogy még csak haverkodtok és ő is exezik, naná, hogy ne legyen probléma.

32/f

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont febr. 12. 22:24 Privát üzenet
Rockarc nevű felhasználó válasza:

Tehat azt gondolod, hogy azt vetted eszre, mintha nyomulna feled, de csak lightosan, te pedig szeretned, ha nagyon ezt tenne? Amikor jon az "erre is vissza kell terni", kerdezz vissza, hogy mikor mar? Praktika legyen.

42F

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont febr. 12. 22:25 Privát üzenet
Az kell,hogy befejezed ezt így vele.Ha meg jön utána,hogy de mégis szeretné,akkor kérdezd meg mit és hogyan?

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont febr. 13. 08:56 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
46F vagyok 1 éve van egy barátnőm (28N). Nagyon szeretem őt és egyben nagyon féltékeny is vagyok rá. Neki van egy 6 éves kislánya a volt párjától. Úgy érzem vissza akarja őt...
A kiszemeltem külföldre ment, de megbeszéltük ha visszajön elkezdünk randizni. De van a képben egy külföldi magyar lány, akire kezdek féltékeny lenni, Szerintetek kell aggódnom? Több lenn.
Hogyan tegyünk valakit függővé magunk iránt?
Van okom egy olyan pasitól tartani, aki azt mondta félig viccesen, hogy követni fog és féltékeny? Tapasztalatok? 20L és 29F
Nem szeret a fiu ha nem feltekeny?
Féltékeny vagyok. Jogosan?

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szerelem rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!