Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit jelent neketek, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent neketek, ha egy pasi azt írja, hogy elvarázsoltál?

Figyelt kérdés
A múltkori parti után egy pasi ezt írta nekem, hogy elvarázsoltál...

2019. febr. 12. 23:46
 1/7 anonim válasza:
Hogy be jössz neki
2019. febr. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
22%

Nem fogod többé látni. 😂

32/f

2019. febr. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Megdugna, bejövök neki.
2019. febr. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ha egy pasi ezt írja nekem, akkor kb. semmit nem jelent.Persze egy szép szó jól tud esni, de mikor az ember már többször is hall hasonlókat, akkor nem veszi komolyan.

Szóval én nem olvadok már el egy ilyen bóktól. majd ha szavak mellé társulnak tettek is...akkor igen, komolyan tudom venni.

Az ebben a kérdés, hogy ez rád hogyan hat. Pl, rám egy 3 éve biztos hogy hatott, és elolvadtam az az ilyentől.

2019. febr. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Elvarázsoltál, jobbat álmodnál

Mert élek, mert szállok, mert érezlek már

Elvarázsoltál, télből így lett nyár

Nem félek, nem fázom, mert érezlek már

(Ezt a Szűcs Judith énekli)


Amúgy hát tényleg ilyen levetted a lábadról; tényleg ez eléggé kifejező ez a szó, h elvarázsoltál. Lenyűgözted, be olyan bájosan, de olyan misztikusan meghódítottad őt. Olyan misztikus, csodálatos, valami magasztos jelenség vagy neki. Olyan nagyra értékel, és tényleg a szó szoros értelmében lenyűgözted. Megbabonáztad, oda van érted (legalábbis aktuálisan abban a percben tuti, hogy azt érezte) Káprázatos vagy neki, elkápráztattad. Olyan elkápráztató jelenség vagy. Valami csodálatos talán az egész jellemed, az egész lényed. Az intellektusod, meg úgy minden. PL az őszinteséged, érzelmességed, érTelmességed, pl magas érzelmi intelligenciád, vagy a sima; vagy pl hogy milyen nyitott vagy akár új nézetekre , meglátásmódokra; vagy hogy menynire pl laza vagy és könnyed; vagy pl mennyire jószívű, meg pl ilyen 'áldott jó lélek'. Esetleg tod, ilyen tisztalelkű pl is lehetsz még akár; vagy csak egyszerűen simán bűbájos. Vagy pl nagyon jó és kellemes a kisugárzásod, vagy jó veled lenni, jó érzés veled beszélgetni, felszabadítod a másik ember szellemét. Üdítőleg hat, ahogy beragyogod körülötted a levegőt, meg úgy a termet, meg úgy mindent. Olyan bájos vagy és édes, és nagyon szerethető. -Én ezalapján a mondat alapján ezeket vélelmezem rólad.

2019. febr. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*üdítő látvány nem feltétlenül, de olyan kis jószívű
2019. febr. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Megdugnálak, de tenni az ügy érdekében nem nagyon fogok semmit."

Ha tényleg tetszenél és nem csak szexre kellesz neki akkor ezt úgy mondja hogy egy szál virágot is ad mellé. Aztán teper ezerrel hogy kedveskedjen neked.

2019. febr. 13. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!