Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek a korkülönbs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a korkülönbségröl?

Figyelt kérdés
valamit befolyásolhat szerintetek? 18 év van köztünk. Természetesen már felnött emberek vagyunk mindketten. Mindig is az idösebb férfiak vonzottak, valahogy mindig jobban kijöttem velük. Olyan érzésem van, hogy ök tudják mi kell egy nönek, lehet velük beszélgetni, komolyabban is. Vagy esetleg valakinek valami tapasztalata? Mindenki ijesztget, hogy de ez nem müködhet, egyszer úgyis kijön a korkülönbség, megmutatkozik, stb.
2019. febr. 13. 08:04
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
96%

Ne haragudj, de szerintem igen is sok. Tegyük fel, vagy 25 éves, ő 43. Ha valahogy sikerül túl járnotok a korkülönbségekből adódó nehézségeken, gondolj bele, hogy ő már javában nyugdíjas ember lesz, míg ne dolgozhatsz legalább egy évtizedet.

Továbbá az ember egészsége nagyon letud romlani 60 felé.

Apum sosem volt beteges, volt hogy 8 évig nem volt orvosnál. Most lesz 64 éves, de egyre több dolog jön ki nála is, és sokszor volt baj vele.

Anyum meg már rég nem él, sajnos. Ő 51 évesen ment el.


Azt mondom, hogy szerintem max ilyen 10-12 év megy el, korkülönbség gyanánt. Láthatod te magad is, hogy nagyon ritka amikor működik. És nem biztos hogy te leszel a kivétel.

2019. febr. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem sok
2019. febr. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
93%
Köztünk 10 év van, mindketten úgy gondoljuk, hogy ez még ideális későbbre, de ennél több már ne legyen. Szerintem onnantól sok és életképtelen egy kapcsolat, amikor konkrétan más korosztály a két ember, tehát pl. az egyikük még fiatal, a másik pedig már egy idős/középkorú ember.
2019. febr. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
91%

10 év max. Ez már rengeteg. Egy 50 éves nő és egy 68 éves férfi is felnőtt, mégis ég és föld a kettő. Addig fog működni, amíg köd van és nem jönnek olyan problémák, ahol kiütköznek a dolgok és a nézetek mások az életszakasz miatt.

Az meg hülyeség, hogy valaki csak idősebb emberekkel tud komolyan beszélgetni. Bőven van mindenkinek olyan a korosztályában, aki normálisan és komolyan gondolkodik.

2019. febr. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
91%

Hosszútávon ritkán működik, rövid távon lehet működőképes ha mindkét fél profitál belőle.

Én is éltem együtt 3 évet egy nővel aki 13 évvel fiatalabb volt nálam és boldogan emlékszem vissza minden percére. A kapcsolatunk elején még egyetemre járt és elég sokat segítettem neki, nagyon értelmes nő volt, szuper volt a kommunikáció. Sok mindenben kikérte a tanácsomat, ilyen szempontból kicsit mentora is voltam, mondhatni apa-lánya viszony, de egyáltalán nem volt alárendeltség, nem erőltettem rá semmit. Nagyon sok dolog volt amit együtt próbáltunk ki, búvárkodás, miatta tanultam meg síelni, ellenben én tanítgattam vezetni, úszni mert mikor megismerkedtünk még félt a víztől.

Soha nem volt kimondva, de legbelül tudtam, hogy nem lesz a feleségem, és igazából akkor romlott meg a kapcsolatunk amikor ezt elkezdtem firtatni. A helyzet iróniája, hogy az utánam következő férfinak szült egy gyereket, de nem házasodtak össze és mind a mai napig nem házas. Én először esküvőt szerettem volna és utána családot de ez sajnos nem adatott meg.

2019. febr. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
nagyon fiatalos, edzeni jár, és sokkal jobban elvagyok vele mint egy velem egy idössel. Mellette megvan a biztonság :) minden téren, ami egy fiatalabbnál nem nagyon van meg
2019. febr. 13. 08:52
 7/24 anonim ***** válasza:
85%
Neked kell tudnod mi fér bele, a te életed. Nekem ez rettentően sok, ahogyan számomra 10 év is. Nálam nagyon max. 5 év ami bele fér. De ez én vagyok. Nektek kell tudni mennyire tudjátok legyőzni és kompenzálni a generációs különbségeket. Hisz gondolj bele mikor te születtél, ő már akkor nagykorú volt.
2019. febr. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
81%
Én is az idősebb pasikat szeretem de hosszú távon szerintem is sok a 18 év.
2019. febr. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
53%
Nekem sok lenne, és koptattam már le ennyivel vagy közel ennyivel idősebb férfit, de a te életed, ha felnőttnek érzed magad, egyedül is el tudod dönteni, nem kell egy anonim fórum megerősítése.
2019. febr. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
95%

Nekem sok volt, akkor kezdett kijönni mikor 37-38 lettem. Ő meg 57-58....

Soha többet nem lenne idős partnerem.

2019. febr. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!