Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Távkapcsolatban élünk, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatban élünk, nem keres telefonon hívásban. Mégis miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 11 hónapja vagyok együtt a párommal, akivel sajnos 1 havonta tudunk találkozni, 800kmre lakik tőlem, folyamatosan dolgozik. Telefonon szoktunk beszélni viberen, 10 percenként nagyon tartalmas üzeneteket küldünk. Nagyon sokszor mondja hogy szeret, hiányzom neki, én vagyok a legfontosabb személy az életében...

A kapcsolatunk elején kezdetben több órát beszéltünk telefonon, az 5 percekből is egy óra lett. Egy hónapja láttam, de sem azelőtt, sem azóta nem beszéltünk telefonon, ez kb 3 hónapnak felel meg kiszámolva. A legutóbbi találkozásunknál ami egy hónapja történt szóvá tettem, talán jobb lenne a kapcsolatunk, színesebb, ha hallanánk egymás hangját..

Igazat adott nekem, megígérte hogy mindennap fog hívni, amit persze nem várok el, tudom hogy megnyugtatásképpen mondta. 1 hónap alatt felhívott 1 alkalommal mikor hazajöttem tőle.

Nagyon sokat van a barátaival, mindig változasok a programjai, én csak örülök ha boldog, de nagyon szeretném hallani a hangját. Nem tudunk találkozni jelenleg, nem is erről van szó, de annyira gyakran hallom akár egymáshoz közel élő párok kérdéseit; “Nehéz lehet, de biztosan sokat beszélgettek, telefon/videóhívás stb, ez segít.”

...:)



2019. febr. 13. 10:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nincs olyan hogy nincs ideje. Mi nem élünk távkapcsolatban, de így is sokszor van, hogy a párom felhív, ha úgy érzi, hogy sűrű volt a napja és nem tudott annyit írni, miközben sosem kötöttem ki, hogy kötelező írnunk egymással napközben 😃 Mindig mondom neki, hogy nyugodtan dolgozzon, nap végén is írhatunk. Szóval a párodnál szerintem nincs valami rendben, mert lehetetlennek tartom, hogy aki szerelmes, annak ne hianyozzon a másik hangja... pláne hogy havi 1x találkoztok. Barátaira van ideje, rád nem?! Ez gyanús
2019. febr. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
8%

Akkor viselkedik így egy férfi ha nem akarja hogy kiderüljön a kapcsolata. Amikor szeretőm volt csak írásban tartottuk a kapcsolatot nehogy valaki meghalljon valamit. Ha csak egy nő lenne az életébe akkor nem bírná ki hogy ne hallja a hangodat vagy ne lásson.

Sajnálom, de számomra ez elég egyértelmű, van más nő az életébe.

40F

2019. febr. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Igen.. En szeretem es borzasztoan hianyzik a hangja, maga a telefonos beszelgetes, ezerszer masabb mint irni egyfolytaban. Nem merem szovatenni mar, egyszer megtettem, de nem lett belole sajnos javulas. Egyszeruen nem beszelunk hivas formajaban. En is biztosan hibas lehetek, mert felhozhatnam hogy akkor telefonaljunk vegre, de ezekutan nekem egy kicsit rossz.. 😔😣
2019. febr. 13. 10:39
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
De te akkor miert nem hivod fel? Mi ennel sokkal nagyobb tavval eltunk evekig, ha hallani akartam a hangjat fogtam es felhivtam. Nem szamolgattam, hogy mar 90 napja nem beszeltunk igazan telefonon. Annak mi ertelme van?
2019. febr. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Semmi ertelme nincs, teszek egy probat ma este, hatha tudunk beszelni.

Igazat adok neked teljes mertekben, mar gondoltam arra hogy ez reszben az en hibam is

2019. febr. 13. 10:56
 6/15 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem nincs senkije de távkapcsolatban valószínűleg megszokta már hogy nem vagy ott,nem vagy benne a mindennapjaiban,nem vagy része az életének így nincs meg az inger hogy nap mint nap felhívjon.
2019. febr. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Sajnos teljesen igaz, igy realisan nezve.. Koszonom a valaszokat :)
2019. febr. 13. 11:01
 8/15 anonim ***** válasza:
Talán úgy van vele mint én és kifejezetten utál telefonálni, ráadásul semmit se ad neki ez egy kapcsolathoz szóval nem erőlteti. Gondolom te nem így működsz, ezért ez az opció eszedbe se jutott. Mondjuk nekem még az smsezgetés vagy chatelés is egy olyan dolog amit kerülök mint a tüzes vasat, annyira nem ér semmit, hiába vagyok szerelmes. Mi lenne, ha ezt vele beszélnéd meg és nyomatékosítanád, hogy ez neked fontos? A reakciójából tudni fogod, hányadán álltok.
2019. febr. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Beszéltem vele, mondtam ha van ideje telefonálhatnánk ma, hiányzik a hangja. Azt mondta, hogy munka előtt felhív.:) Remélem így lesz.
2019. febr. 13. 11:35
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
És te biztos igy boldog vagy és igy akarsz élni és a fiatalkorodat hagyni elsuhanni egy bizonytalan távkapcsolat miatt ?
2019. febr. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!