Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Szex után csak ült a barátom és nézett mosolyogva. Szerelem lehet? Még nem mondtuk ki egymásnak. Ezt érezheti?

febr. 13. 12:32  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

De percekig. Nagyon jól esett, mintha csodàlt volna... :)

# 1/7Időpont febr. 13. 12:33 Privát üzenet
De nyálas ez a post-coital bliss.

A válasz 56%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont febr. 13. 12:39 Privát üzenet
Lehet fingott.

A válasz 62%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont febr. 13. 12:50 Privát üzenet
Awwwww...de édes :)

A válasz 30%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont febr. 13. 12:59 Privát üzenet
Lehet csak behúzta a következő strigulát.

A válasz 30%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont febr. 13. 14:21 Privát üzenet
Szerintem ezt ne gondold túl. A szex mindig túlfűtött érzelmekkel társul, nem véletlenül szokták hangsúlyozni, hogy soha, de SOHA ne vallj szerelmet szex közben/után, csak akkor, ha ebben szex nélkül is biztos vagy. Persze biztos kedvel meg nem csak egy kósza numera vagy neki, hogy utána már húzza is a gatyáját, hogy ideje menni, de jobb ha szépen megvárod míg bevallja ha szeret és addig nem kombinálsz.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont febr. 13. 16:52 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Rendben! :) köszönöm!

# 7/7Időpont febr. 13. 17:54 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Multkor megkerdeztem a paromat h szeret e. Erre o mosolyogva azt valaszolta van az a penz. Most ez igen vagy nem? :D
Mit jelent, ha mosolyogva köszönünk egymásnak?
Ti hisztek abban, hogy valahol létezik olyan ember, akivel olyan, mintha egymásnak lettetek volna "teremtve"?
Szerintetek ha egy rendkivül csinos és szép, árufeltöltő lány, mindig mosolyogva köszön nekem, akkor lehet hogy szerelmes belém?
Van egy srác akivel facén beszélgetünk. Élőbe csak köszönünk egymásnak, nagyon aranyos. Mindig előre köszön mosolyogva. Lehet-e valami köztünk ami több a barátságnál? Nekem nagyon tetszik.
Van egy lany akivel osszebaratkoztam mar kb egy jo honapja. Egy suliba is jarunk es amikor talakozok vele a folyoson koszonunk egymasnak de o mindeg mosolyogva koszon. Ez jo vagy rossz?

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szerelem rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!