Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti elvárjátok, hogy a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elvárjátok, hogy a párotok egész nap írjon nektek?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogyha dolgozik. Vagy csak esténként beszéltek, mikor hazaért?

2019. febr. 13. 15:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
81%
Nem, és annak se örülnék, ha tőlem elvárnák. A munkahely munkára való.
2019. febr. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
68%
Én nem tudnék elvilselni egy olyan tapadós férfit, aki állandóan kommunikálni akarna és rajtam kívül nem lenne semmi élete vagy egyéb elfoglaltsága. Volt egy ilyen exem még nagyon régen, aki óránként hívogatott és amikor épp nem hívogatott, akkor folyamatosan írkált chaten.. nem is lett hosszú életű a kapcsolat, nagyon hamar kiábrándultam, többek közt emiatt az irtózatos ragacs viselkedés miatt. Együtt élünk a párommal és csak akkor írunk egymásnak nap közben ha kell valami a boltból vagy ha hazaszólunk, hogy közbejött egy spontán program és később érünk haza. Amíg még nem éltünk együtt sem írkáltunk minden nap, vagy ha igen, max pár sort este.
2019. febr. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
52%

Nem, nincs is okostelefonja, sms-ezni meg drága és kényelmetlen.

Meg egyébként is, munkába azért jár az ember, hogy dolgozzon, nem?

2019. febr. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
71%
Nem és én sem tudnám elviselni, ha valaki ennyire tapadna, betegesnek tartom.
2019. febr. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
85%

"sms-ezni meg drága" . :D oké megvan a gyk idei év top kommentje :D ide van időd írni. :D


Ha van valami változás a programban, hova megyünk enni este, mit kíván, akkor beszélünk. Vagy bármi ami van, akkor hívjuk egymást, de baromságokról nem beszélünk. A kaja szokott mindig téma lenni,vagy hogy milyen fehérneműt vegyek fel neki, mit kívánok, ő mit akar esetleg ha nem megyünk sehova milyen filmet töltsek le, stb.

2019. febr. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
72%
Nem
2019. febr. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Számomra is furcsa, hogy van olyan személy, aki ennyire tapadós. Nem tartom egészségesnek.

Párommal a nap folyamán egyszer írunk egymásnak, hogy hogy "hogy vagy, hogy telik a napod?"... kicsit beszélgetünk és ennyi. Nálunk is sokszor téma az esti kaja, programok. :)

2019. febr. 13. 16:11
 8/19 anonim ***** válasza:
25%

#5

""sms-ezni meg drága" . :D oké megvan a gyk idei év top kommentje :D "

Miről beszélsz?

Napi szinten egész nap "chatelni" drága lenne sms-ben, főleg, mivel különböző szolgáltatónál vagyunk.

Napi 10 elküldött sms-sel számolva (ami konkrétan SEMMI, ha beszélgetés-szerűséget szeretnénk kivitelezni) havi fejenként tízezer forintot csesznénk el a büdös nagy semmire így.

Mi ezen annyira vicces meg topkomment? Tényleg kíváncsivá tettél.


"ide van időd írni. :D "

Ez meg hogy jön ide? Nyilván van időm ide írni, amikor éppen nem dolgozok. A kérdés nem erről szólt.

????


Mi bajod van amúgy? :D

2019. febr. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem vártam el, mivel együtt éltünk. Viszont abban az esetben, ha nem élnek együtt a párok akkor napi 2-3 üzenet normális.
2019. febr. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
87%
Én az arany középút híve vagyok. Szünetben,unalmasabb napon napközben is írni. Szerintem kedves gesztus,de nem kell elvárni,hogy a másik rögtön válaszoljon. Írni jobban szeretek mint telefonálni munka közben. Pont azért ha 5 percem 1-2van óránként vele kommunikálni akkor inkább így,mint egyben egy 20 perces telefon ami lehet neki pont nem alkalmas.
2019. febr. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!