Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Elég nehéz helyzetbe kerültem, beleszerettem valakibe de van párom? N 27

Tudom hogy most sokan el fognak ítélni. Van egy nem túl jól működő kapcsoltom, de igazából rendben lenne, de röviden, a párom egyszerűen szülő függő majdnem 40 évesen. Emmiatt sokat rágódtam és szenvedtem de sose mentem félre. Pár hete találkoztam valakivel, akibe szinte azonnal belehabarodtam. Tudom ez most olyan túl romantikusnak hangzik, de tényleg nagyon megmozdított bennem valamit, és nem szeretnék neki esélyt sem adni. Viszont a párom alapvetően jó ember, nem azt érdemli, hogy dobjam valaki más miatt. Mit tegyek?

febr. 13. 20:43  Privát üzenet  

A válaszok
1 2

Engedd el a párod, ha igazán boldog lennél mellette, nem néztél volna másra.

Fiatal vagy, próba szerencse:)

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 11/12Időpont febr. 14. 08:17 Privát üzenet

Mi az hogy a parodat dobni más miatt etc.

Mi lenne ha a helyere tenned a dolgokat.

Pároddal akarsz maradni ? Ha igen akkor nincs kérdés

Szakítani akarsz ? Ha igen a válasz akkor szakits vele ha van másik ha nincs.

Ebben a képletben a másik személy csak mint komfortnovelo tényező van benne mert így egyik ágyból a másikba ugorhatsz. De ezen kívül csak arról kell szólnia hogy mit akarsz.

A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 12/12Időpont febr. 14. 11:55 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Beleszerettem a lányba akinek a szeretője vagyok, plusz règóta jò barátok, mit tegyek?
27 évesen beleszerettem egy 17 évesbe. Ez nagyon rossz?
Beleszerettem egy 17 évvel idősebb pasiba. Azt gondolja szórakozok vele. Mit tegyek?
Van egy fiú, akibe beleszerettem, viszont ő amolyan zseni típus, így fogalmam sincs, hogy lehet közel kerülni hozzá, valakinek van ötlete?
Szerintetek Beleszerettem?
Miért zavar ennyire, hogy nem foglalkozik velem? Beleszerettem volna?

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szerelem rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!