Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elég nehéz helyzetbe kerültem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég nehéz helyzetbe kerültem, beleszerettem valakibe de van párom? N 27

Figyelt kérdés
Tudom hogy most sokan el fognak ítélni. Van egy nem túl jól működő kapcsoltom, de igazából rendben lenne, de röviden, a párom egyszerűen szülő függő majdnem 40 évesen. Emmiatt sokat rágódtam és szenvedtem de sose mentem félre. Pár hete találkoztam valakivel, akibe szinte azonnal belehabarodtam. Tudom ez most olyan túl romantikusnak hangzik, de tényleg nagyon megmozdított bennem valamit, és nem szeretnék neki esélyt sem adni. Viszont a párom alapvetően jó ember, nem azt érdemli, hogy dobjam valaki más miatt. Mit tegyek?
2019. febr. 13. 20:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

A párod "nem érdemli hogy dobd más miatt", te viszont azt nem érdemled hogy egy "nem túl jól működő" kapcsolatban senyvedj. Ha "esélyt sem szeretnél adni", akkor ne tegyél semmit, vagy pedig mégis hagyd el a párod. Inkább ezek, mint hogy szeretőt tarts.

31/N

2019. febr. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha már beindult a folyamat és megtetszett más, onnantól benned a kísértés. Gondold végig magadban mit szeretnél. De előtte legyél őszinte és mondd el mi történt. Úgy korrekt és így nincs titok sem csak nyílt lapok. Ha fiatalabb a srác, mint a 40 éves párod, akkor hajrá!
2019. febr. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%

Mindjárt jönnek a gerincszexuálisok, hogy elmondják, minden párkapcsolat alapja a gerinc.


Lásd még: https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__humor__974720..

2019. febr. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen korombeli, de igazából nem ez döntött
2019. febr. 13. 21:11
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

ezt a hibát majd kövesd el 77 évesen: "Viszont a párom alapvetően jó ember, nem azt érdemli, hogy dobjam valaki más miatt."


Most viszont ne légy ostoba, ne légy egy retardált , sajnálatból vele maradsz mert jajj istenem olyan jóó ember....

2019. febr. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy "nem túl jól működő kapcsolat" az már önmagában megadja a választ a problémára. Igazából ez nem is nehéz helyzet. Mást szeretsz, a jelenlegi meg nem is igazán jó. Mit veszíthetsz, ha lépsz? Ha csak sajnálatból maradnál a párod mellett, mert "nem ezt érdemli", akkor képzeld magad egy pillanatra az ő helyébe: te örülnél neki, ha szánalomból nem szakítana, de másba lenne szerelmes? Ennél kevés undorítóbb dolgot tudok elképzelni, amit egy másik emberrel tehetsz. Az ő idejét is ugyanúgy húzod, és amíg az ember minden hibáját korrigálni tudja, minden döntését felül tudja bírálni, ideje az csak véges mennyiségű van, és a legrosszabb, leggonoszabb dolog, amit mással tehetsz, ha ezt az időt elveszed tőle. Nem érdemli, hogy másért elhagyd, de azt se, hogy boldogtalanságra kárhoztasd. Mint ahogyan egyébként te sem érdemelnéd ezt.
2019. febr. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

mi nem ismerunk, nem tudunk donteni helyetted, de leirom velem mi tortent

volt parom, szerettem, minden jo volt de egy hosszabb utazas miatt tavol voltunk egymastol es ugy belehabarodtam egy regi suli tarsamba hogy ugy ereztem ilyen szerelemben meg sosem volt reszem (o is nagyon szerelmes lett belem)


tiprodtam, hogy mi legyen es mikor kezdtem picit magamhoz terni a rozsaszin kodbol mondtam a paromnak hogy szakitsunk, mert szerelmes vagyok masba

amikor kimondtam a 'szakitsunk' szot, mintha villam csapott volna belem, ereztem hogy ez egy rossz dontes, igazabol nem ezt akarom, a gondolat, hogy ot elhagyjam sokkal rosszabb volt, mint a gondolat, hogy a 'szerelmet' hagyjam ott

leultunk, atbeszeltunk, rajottem mit akarok, a 'szerelmet' megszakitottam es azota is a parommal elek boldogan, mar vagy 12 eve (a 'szakitas' elott is mar egyutt voltunk tobb eve)


szerintem van 'szerelem' es 'szerelem' kozott kulonbseg, az egyik lehet az, ami majd igaz szeretette alakul, aminel erzed, hogy meg akarsz oregedni a masik mellett es van a masik, ami valoszinu pusztan testisegbol fakad, de ha jobban megismered a masikat rajossz, hogy nem is ilyen pasit akarsz (nalam ez volt, a 'szerelem' pasi csak addig volt jo amig langolt a szerelem, de igy utolag visszagondolva, meg jobban megismerve ot is meg onmagam is, nem tudtam volna mellette elni)


a mostani pasim mellett viszont remelem hogy remego kezu oregasszony lesz belolem, annak ellenere, hogy bele mar nem vagyok szerelmes, mar nem izzad a tenyerem ha felhiv, nem remeg a gyomrom ha talalkozok vele, de el nem tudom kepzelni nelkule az eletem


te meg fiatal vagy, lehet a mostani pasid nem az igazi hanem az uj pasi az, de ezt neked kell nagyon alaposan, hosszan atgondolni es minel elobb donteni es valasztani

2019. febr. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha már más tetszik/másba szerettél az rég rossz...hagyd ott a "párod".
2019. febr. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

ülj a langyos fosban, vagy csald meg

esetleg szakítsál, de ez utóbbi gondolom eszedbe sem fog jutni

2019. febr. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
De igen, eszembe jutott, mert teljesen más ez az érzés amit az új fiú iránt érzek. Nem tudnám vele megtenni hogy a szeretőm legyen, annál többet jelent nekem. Nem jutottunk szexig egyenlőre
2019. febr. 13. 23:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!