Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A viszonzatlan szerelmem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A viszonzatlan szerelmem (majdnem összejöttünk) lealacsonyítja magát?

Figyelt kérdés

7 éve ismertem meg az említett nőt. Most 30 éves. Akkor úgy volt, hogy lehet is köztünk valami de közbejött a volt pasija akivel újra összejött. Küzdősportos, cégörökös, gazdag gyerek. Akkoriban szerelmes is lettem belé! Nagyon lassan múlt el az érzés, az segített, hogy teljesen megszakítottam a kapcsolatot vele, munka miatt országot is váltottam így nem találkozhattunk. Ennek 5 éve már, viszont azóta is eszembe jut néha és ránézegetek a profiljára. A menő gyerek nem akart esküvőt, családot, ezért 2 éve szakítottak (a vicc hogy a srác rá pár hónappal teherbe ejtett egy csajt és el is vette!)

Azóta egyedül volt a csaj de nagyon elkeseredetten mutogatja magát! Be akar futni mint modell, 30 évesen. Rossz nézni ahogy a pasik ajánlatokat tesznek neki, stb. Ősszel az egyik kihívta magához Los Angelesbe, ilyen magángépes, ki tudja miből gazdagodott menő amerikai pasi. Persze aztán pár hónap után hazazavarta miután kihasználta!

Ez az egész eléggé rosszul esik nekem valamiért. Az okát nem tudom de fáj hogy így lealacsonyítja magát és hagyja hogy a pénzükkel kihasználják a férfiak.

Mit tegyek? Keressem meg? Nem vagyok milliomos, szerintem ezért sem engem választott régen.


2019. febr. 13. 22:13
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

Most koppan éppen azon a bizonyos falon. Ha akarnàd sem tudnád benne megakadályozni.

32/f

2019. febr. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
36%

És mit szerettél meg benne a lelkét? Mert, az nincs neki. Ezért dobják és használják ki, mert erre azok a férfiak is rájöttek, akik együtt voltak vele és megtapasztalhatták. Ha lenne neki, akkor nem a pénzt nézné, és akár veled is összejöhetett volna.

Nincs neki, ne keresd, és ezért nincs is miért sajnálni.

2019. febr. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
45%
Simán árulja magát, mint az útszéliek, csak modernebb formában. Neki ez a cél, h megvegyék. Nem tudom miért akarod ezt megakadályozni. Prosti lét ezzel jár.
2019. febr. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem kell tenned és ne is foglalkozz vele. Semmi közöd hozza.
2019. febr. 14. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
17%
Te bolond vagy. Most nem fejtem ki, bocsi.
2019. febr. 14. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

1: nem hiszem hogy ezt ő így éli meg. Inkább az látszuk rajta hogy most aztán igazán él


2: volt egy teljesen más oldala. Akkoriban gyakran beszélt családról, milyen jó lenne úgy élni mint xy, tolni a babakocsit, jàrni a játszótérre. De hozzátartozik az is hogy mindig hozzátette milyen drága is ez. Szakma tekintetében fodrász volt de nem dolgozott benne sohase. Annak a volt pasijának a családi üzletében volt modell (termékek arca, hostess)


3: én láttam benne valami mást is, az érzékeny lelkét.


4: persze hogy nincs közöm ez egyértelmű! Csak rosszul esik valamiért. Ha azt látnám hogy boldog élete van, örülnék neki. Amúgy letöröltem a közösségi oldalaimat hogy véletlenül se adja ki. Sajnos többször amikor már eszembe se jutott, egyszercsak megjelent mint “kit ismerhetek?”


5: miért írsz ilyet ha nem fejted ki?

2019. febr. 14. 08:35
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon béna a csaj. Kétazer is lett volna lehetősége betenni magát a jóba de elszúrta. Megérdemli a webcamos modell sorsot. 😂
2019. febr. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!