Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit vettetek a párotoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vettetek a párotoknak Valentin napra?

Figyelt kérdés
Mivel fogjátok ma meglepni a párotokat Valentin nap alkalmából? Én könyvet, csokoládét és virágot vettem a barátnőmnek. Kor és nem is mehet, aki szeretné. 34/F

2019. febr. 14. 11:59
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
60%
Reggel, kapott tőlem két csekket, hogy ma fizesse be. Ez, szerintem pont elég mára.
2019. febr. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
41%

Nem tartjuk, giccs ez a nap.


Anyukámnak ma 2 éve ezen a napon volt a temetése. 56 éves volt.

2019. febr. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
39%
Nincs Bálint nevű párom, meg olyan sincs, akinek születésnapja van, szóval nincs alkalom.
2019. febr. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
42%
Milyen páromnak ? :D
2019. febr. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
65%
Semmit. Vacsizni megyunk.
2019. febr. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
56%

Semmit, nem tartjuk. Olyan ünnepekre se veszünk ajándékot, amiket tartunk, mindig élményt ajándékozunk inkább.

30+

2019. febr. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
51%
Nem tartunk ilyen "alkalmat" számunkra ez nem ünnep, inkább csak valami amerikai hülyeség.
2019. febr. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
75%
Egy kis apróság pont elég. Kapott egy dobozzal a kedvenc csokijából. Én fogyózok, ezért a csoki kizárva. Kaptam egy kulcstartót, mert gyűjtöm őket.
2019. febr. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
61%

Érdekes, hogy akik annyira Valentin-nap ellenesek azok nem tartanak se karácsonyt se semmit? Oké, nem magyar szokás, bla-bla... akkor anyák napján nem köszöntöd fel anyádat, vagy nők napján a nőket, mert ezt se a magyarok találták ki? Őket is ugyanúgy szereted az év minden napján, mégis felköszöntöd.

Nem kell nagy cécó ilyenkor sem, de miért hurrogjátok le azt, aki ünnepel ilyenkor?


Kérdező: Én sütöttem otthon nagy adag pizzát és ma különleges kis fánkokat fogok. Egy aranyos kis mackót kaptam ajándékba a páromtól.

2019. febr. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
43%
9 Ráhibáztál, többek a karácsonyt se tartjuk (a húsvétot sem, meg úgy alapból semmilyen keresztény ünnepet). Tartunk magyar ünnepeket, tartunk külföldieket is, de ezeket pont nem.
2019. febr. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!