Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Normális ha már lassan 5 éve nem voltam szerelmes? 25 éves vagyok. Tizenévesen nagyon más volt a helyzet

Tizenévesen emlékszem nagyon tudtam szerelmes lenni, volt pár ember akikért odáig voltam és jól éreztem magam velük.

Úgy ha ismerkedem, akkor tudok valakit szexuálisan kívánni ha olyan és belsőre látom hogy "normális, jó ember", lehetne vele együtt élni kapcsolatban is, azt is felismerem, de valahogy az a szerelem érzés nincs meg, ami nálam a szerelmet jelenti és ami régen megvolt. Nem százasával ismerkedem az emberekkel, de azért az utóbbi években is elég sokkal, hogy a nagy számok alapján kellett volna legyen valami.

Nálad volt ilyen valaha?

febr. 15. 09:52  Privát üzenet  

A válaszok
Karena26 nevű felhasználó válasza:

Persze, hogy normális. Kezdesz felnőni. :)

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont febr. 15. 10:22 Privát üzenet

szia, ugyanez :)

25 vagyok és kb 20-21 éves koromig szerelem,párkapcsolatok. Azután semmi,pont úgy mint neked :) felismerem sok srácban,hogy amúgy tuti alklamas lenne kapcsolatra,meg jó is lenne,de valahogy mégsem akarok belemenni,nem érzek olyan erős vágyat. Úgy vagyok vele már pár éve,hogy majd egyszer biztos eljön az ideje,nem erőltetem végülis ráérünk még . Manapság sokan 30 körül vállalnak családot.

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont febr. 15. 10:39 Privát üzenet

Gratulálok kérdező és 2-es.

Azt azért tudjátok, hogy ti sem maradtok örökké szépek és ti sem lesztek már fiatalabbak.

A válaszíró 38%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont febr. 15. 11:12 Privát üzenet
3, nem tehetk róla,hogy kiölték belőlem . Ne hidd,hogy nem vágyom szerelmre :) igen tudom,hogy öregszem,de mit tegyek? ugrojak bele dolgokba amiket nem akarok?

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont febr. 15. 11:36 Privát üzenet
Az a baj, most egy ilyen felfogású csajba zúgtam bele.

A válaszíró 38%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont febr. 16. 01:22 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Van itt olyan, akinek a párja másba szerelmes? Hogy alakult ki ez a helyzet? Mi lett a vége? Együtt vagytok még?
Csupán kiváncsiságból! Melyik helyzet a rosszabb? :Ha párkapcsolatod van és másba vagy szerelmes? Vagy ha párkapcsolatod mellett viszonyod van?
Megismerkedtem egy leányzóval aki egy idő után belém szeretett, de én akkor még csak barátként tekintettem rá.1 év múlva fordult a helyzet én lettem szerelmes belé. Vajon van...
Szerelmes vagyok egy lányba és komplikált a helyzet, mit tegyek?
Az a helyzet h szerelmes lettem a legjobb barátomba (fiú) és rokonom is de nem bírok nélküle élni ( nem olyan közeli rokon ) Mit tegyek?
Ti hogyan döntenétek ilyen helyzetben-külső vagy belső?

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szerelem rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!