Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Normális ha már lassan 5 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha már lassan 5 éve nem voltam szerelmes? 25 éves vagyok. Tizenévesen nagyon más volt a helyzet

Figyelt kérdés

Tizenévesen emlékszem nagyon tudtam szerelmes lenni, volt pár ember akikért odáig voltam és jól éreztem magam velük.


Úgy ha ismerkedem, akkor tudok valakit szexuálisan kívánni ha olyan és belsőre látom hogy "normális, jó ember", lehetne vele együtt élni kapcsolatban is, azt is felismerem, de valahogy az a szerelem érzés nincs meg, ami nálam a szerelmet jelenti és ami régen megvolt. Nem százasával ismerkedem az emberekkel, de azért az utóbbi években is elég sokkal, hogy a nagy számok alapján kellett volna legyen valami.


Nálad volt ilyen valaha?


2019. febr. 15. 09:52
 1/5 Karena26 ***** válasza:
Persze, hogy normális. Kezdesz felnőni. :)
2019. febr. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szia, ugyanez :)

25 vagyok és kb 20-21 éves koromig szerelem,párkapcsolatok. Azután semmi,pont úgy mint neked :) felismerem sok srácban,hogy amúgy tuti alklamas lenne kapcsolatra,meg jó is lenne,de valahogy mégsem akarok belemenni,nem érzek olyan erős vágyat. Úgy vagyok vele már pár éve,hogy majd egyszer biztos eljön az ideje,nem erőltetem végülis ráérünk még . Manapság sokan 30 körül vállalnak családot.

2019. febr. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Gratulálok kérdező és 2-es.

Azt azért tudjátok, hogy ti sem maradtok örökké szépek és ti sem lesztek már fiatalabbak.

2019. febr. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3, nem tehetk róla,hogy kiölték belőlem . Ne hidd,hogy nem vágyom szerelmre :) igen tudom,hogy öregszem,de mit tegyek? ugrojak bele dolgokba amiket nem akarok?
2019. febr. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az a baj, most egy ilyen felfogású csajba zúgtam bele.
2019. febr. 16. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!