Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Távkapcsolat! Van akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolat! Van akinek hosszú távon működött?

Figyelt kérdés
Nem, nem arról van szó hogy örökre csak annyi ideig amíg valahogy át nem tudtátok hidalni azt. Pár év és aztán boldogan éltek míg meg nem haltak?

2019. febr. 16. 07:52
 1/4 anonim ***** válasza:
4 és fél évig 200 km-es távkapcsiban voltam a párommal. Utána ő költözött az én városomba. 6 éve együtt vagyunk.
2019. febr. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2 év kb. sok ezer km-rel :). Működött, azóta együtt élünk, boldogan amíg meg nem :D. Nem ördögtől való a távkapcsolat, de nem is az itt olvasható kapcsolatok többségére való.
2019. febr. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is tökéletesen működött, sok éven át, pedig mi az év 3/4-ét külön töltöttük a munka miatt. De amúgy minden szabad percünkben egymással beszélgettünk viberen.
2019. febr. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igazából Magyarországon belül nincs távolság. Én erre akkor jöttem rá, mikor 120 km-re laktunk egymástól a párommal. Hetente 1-2 napot simán együtt tudtunk így is tölteni. Illetve folyamatosan beszéltünk. Napi 2-3 óra telefonon, videochat, folyamatos írkálás. Leginkább ez a titka. Hogy ne csak annyiból álljon a kommunikáció, hogy este annyit beszéltek, hogy "Mizu? Semmi. Velem se. Oké."
2019. febr. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!