Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miböl érzitek ti nök, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miböl érzitek ti nök, hogy gondoskodó, szeretö parotok van?

Figyelt kérdés
Honnan tudod hogy szamithatsz ra mindenben ?
2019. febr. 16. 10:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Az ilyet nem érzik alapból, mert a jót könnyű megszokni. Azok tudják igazán értékelni akiknek előtte nem ilyen pasija volt.
2019. febr. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Onnan, hogy nem követelőzik, érdeklődik igazán, nem csak magáról beszél, ő kezdeményezi a csókot, mosolyog a szeme is, mindenféléről megkérdez engem is, nagyon nedvesedik :)


Volt már olyan aki követelőzött, mindig magáról beszélt, tojt rá én mit akarok, csók, szex csak ajándék volt valamiért, nem őszinte, úgyhogy van mit összehasonlítani :)

2019. febr. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kedves 2 es , a nöket kerdeztem , nem a ferfiakat
2019. febr. 16. 13:38
 4/4 anonim ***** válasza:

Leginkább a kis dolgokból. Egyébként részben egyet értek az első válaszolóval is, mert pont ezekbe a kis dolgokba nem gondol bele az ember. Én tudatosan próbálom ezeket észrevenni, értékelni és nem elsiklani felette. Rengeteg nőt ismerek, akik azzal cseszik el a kapcsolatot, hogy valahogy nem látják, hogy mennyi mindent tesz értük a párjuk, mert konkrét elképzeléseik vannak arról, hogy mit kéne a pasinak csinálnia, és csak ezeket hajtják.

Na de mindegy, a kérdésre válaszolva.. Igazából egyrészt ezt csak úgy érzi az ember. Mindenki érzi ha szeretve van, ahogy azt is ha nincs. De tényleg a rengeteg kis apróságban mutatkozik meg. Hogy reggel főz kávét, hogy ne legyek használhatatlan. Hogy megjegyez mindent amit mondok neki. Olyan dolgokat tart észben amit épp hogy csak megemlítettem neki. Vette a fáradságot, hogy megismerjen. Tudja mit szeretek, mi idegesít fel, mi tetszik, stb és ezek alapján dönt vagy választ az engem is érintő dolgokban. Kiveszi a részét mindenből, nem intézi el annyival, hogy én vagyok a nő, ez az én feladatom. Nem esik le a karikagyűrű az ujjáról, ha meg kell csinálni valamit amire nekem már nincs energiám. Érdekli minden ami velem kapcsolatos a mai napig. Legyen az a munkámmal kapcsolatos dolog, vagy a legjobb sampon kiválasztása. Az pedig, hogy számíthatok rá mindenben csak a tapasztalatokból egyértelmű. Eddig is segített bármiben ha kellett, mellettem volt sok szr időszakban.

2019. febr. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!