Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Azt hiszem beleszerettem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem beleszerettem a legjobb barátomba. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok és történetesen egy lányról van szó. Már több, mint 5 éve jóbarátok vagyunk és erős baráti kapcsolatot ápolunk egymás iránt és sokban hasonlítunk egymásra, nagyon hasonló az ízlésünk is, de a napokban találkoztunk megint és arra eszméltem rá a beszélgetésünk végén, hogy többet érzek és szexuálisan is "megkívántam". Mondtam már neki azt, hogy szeretem, de akkor még csak baráti szeretetre gondoltam és ez most más. Nem tudom, hogy mit tehetnék, hogyan csillapíthatnám a fájdalmamat és könnyebbülhetnék meg, mert ez több, mint biztos, hogy viszonzatlan lesz, hiszen már több éve komoly kapcsolatban él, és, ha elmondom neki, még az is lehet, hogy a barátságunk megy tönkre, de, ha nem mondom el, akkor meg lehet, hogy felgyülemlenek bennem a fájdalmak és belepusztulok, mivel mentális beteg vagyok ráadásul és én nem tudom az ilyen helyzeteket kezelni úgy, mint egy egészsége ember. Már öngyilkos kísérleteim is voltak. Vagy az lenne ebben az esetben a helyes döntés, hogy elmondom neki és véget vetek a barátságunknak? Mi lenne szerintetek a legjobb megoldás?

2019. febr. 16. 11:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Baratom neked oneitised van. Elmondod neki h mivan azt csa. Ha adja, akkor adja, ha nem akkor meszakitod vele a kapcsolatot orokre. Ennyi.
2019. febr. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, személyesen sosem voltam ilyen helyzetben, de a bátyám igen. Azt mondom, hogy tudasd vele amit ide leírtál, ezután három lehetőség van:

Vagy ő is így érez mint te és feladja a kapcsolatát érted, kiindulván abból hogy nem ismerlek titeket, nem tudom hogy ez mennyire valószínű, de ha így lesz akkor minden happy.


Vagy ő nem érez így irántad és friendzone-ol véglegesen, amiből ha esetleg szakít a sráccal akkor kikerülhetsz (ha nincs ló, jó a szamár is érzésem van ezzel kapcsolatban)


Vagy pedig kiakad és azt mondja, hogy jegeljük a barátság témát és hagyjuk egymást.


Ha pedig nem mondod el neki, akkor valóban belerokkanhatsz. Mérlegelj, neked melyik volna a inkább vállalható?

2019. febr. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Na, ezért nem kéne nekem ilyen barát. Normális ember elmondja, hogy mit érez, aztán ha viszonozzák az érzéseit, akkor örül, ha meg nem, akkor elfogadja, és marad minden a régiben. De egy ilyen mentálisan labilis ember nyűgje, meg "öngyilkos is akartam már lenni, lehet miattad is az leszek" pallosa nekem ne lebegjen a fejem felett, ne nyomorítsa meg az életem, kösz.
2019. febr. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Harmadik válaszolónak:

Köszönöm az értelmes hozzászólásod. És ki mondta azt neked, hogy az öngyilkossággal zsarolnám a barátomat ha nem akarna összejönni velem? Egy szóval sem említettem ilyesmit, mert nem vagyok ilyen kisstílű.

2019. febr. 16. 13:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Nőként vagyok ugyanígy, beleszerettem a barátomba. Úgy néz ki, hogy nem viszonozza. Konkrétan nem mondtam ki neki, hogy szeretem, de nagyon sok jelét adtam a vonzalmamnak. Elfelejteni nem nagyon tudom, attól félek, ha elmondanám neki, a barátságunknak is vége lenne.
2019. febr. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!