Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Számomra ez a szerelem (? )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számomra ez a szerelem (? )

Figyelt kérdés

Kérdésem inkább arra irányul, hogy hozzám hasonló embereket keressek.

Távkapcsolatban élek, sajnos még kilenc hónapig. Párommal kb.négy hónapig ismerkedtem, rengeteg beszélgetés után véletlen bevallottam az érzelmeim. Ebben a négy hónapban volt rózsaszín köd, miután ténylegesen összejöttünk kb. 2 hónap után elmúlt ez a kezdeti érzés és bár nagyon megijedtem, folytattuk a kapcsolatot. Egy éve és három hónapja vagyunk együtt. Hol bizsergéssel a gyomromban érzéssel várom és nagyot dobban a szívem, ha meglátom, hol nyugodt vagyok és csak jó néhány együtt töltött óra után jön meg az érzés. Van amikor lángolok érte, van hogy "csak" szeretem. A szexhez szükségem van a biztonságérzetre. Néha csak vagyok mellette/megcsókolta van, hogy csak egy jó beszélgetés és előjáték után tudok rá felizgulni.

Szóval leginkább úgy érzem, hogy számomra a szerelem érzése általában nem azonnal jön, ha meglátom, hanem ha már eléggé egymásra hangolódtunk. Nem minden pillanatban vagyok őrülten szerelmes(tudok az lenni belé), de nem is vágyom rá. Én nagyon szeretem ezt, ami köztünk van, az intenzív és a kevésbé intenzív időszakok váltakozását.



2019. febr. 16. 15:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Én sosem voltam híve a távkapcsolatnak, de vannak tengerész feleségek vagy akár a kamionosok feleségei is. Ők bírják. Idővel kiderül a te esetedben is, hogy mi az az állapot ami neked testre szabott
2019. febr. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!