Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért megy valaki vissza az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért megy valaki vissza az exéhez?

Figyelt kérdés
Mit csináltam rosszul, hogy inkább visszament hozzá?

2019. febr. 16. 23:25
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Lehet, hogy "tartalékba" voltál, kicsit pótolni az ex hiányát, mert belül igazából még őt szerette. És hiányzott neki valakinek a közelsége, amíg nem voltak együtt. De ez nem jelenti azt, hogy direkt ki akart használni. Vagy hát nem feltétlenül.
2019. febr. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Semmit nem csináltál rosszul. Biztos ismered azt a mondást, h rossz időben, rossz helyen. Ez ide nagyon illik. A rossz idő itt azt jelenti, h nagyon kevés idő telt el a szakítástól, a rossz helyen pedig azt, h egy szakítás utáni (még nem asszimilálódott, még nem túljutott) egyénnel akadtál össze. Ennyi. Ez sajnos nem kivédhető, bárki belekerülhet, nem lehet ezt sajnos kivédeni teljesen.
2019. febr. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%

Ágnyeszkának igaza van, én is ebben a helyzetben vagyok, mármint én vagyok, aki nincs túl az exén. Azt hittem igen, majd az új kapcsolatom 4 hónap után kifulladt, mert rájöttem, nem vagyok túl rajta. Abszolút nem hibázott a másik, sőt! Én vagyok a hülye, hogy nem szedtem magam össze.


30n

2019. febr. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg nem látta rajtad hogy komolyan érdekled őt és inkább ezért is mehetett vissza az exhez. Nő vagy férfi vagy?
2019. febr. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Na ezt nagyon erősen kétlem, hogy az utolsó eset állt volna fenn.

2019. febr. 17. 19:30
 6/6 anonim válasza:
Mi lett a vége? Ebben a helyzetben vagyok…
nov. 16. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!