Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A szeretet elég az újrakezdéshez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szeretet elég az újrakezdéshez?

Figyelt kérdés

Már több, mint egy éve egyedülálló vagyok. Mivel határozottan tudom mit akarok egy párkapcsolattól, ezért nem találok senkit aki megfelelne az elképzeléseimnek. Félek, hogy ha így folytatom soha senki nem lesz elég jó..

Ami a lényeg: az exem felkeresett és szeretné újrakezdeni. Vele úgy kezdtem az egészet, hogy tudatosan nem lettem halál szerelmes, de a mai napig hiányzott és fontos volt számomra. Mikor újra találkoztunk ugyanazt éreztem, mint régen. Mintha velem lenne a másik felem, felszabadult, vidám voltam..

Viszont visszakanyarodnék az előzményekhez. Nem ilyen karaktert képzelek magam mellé.

Nem tudom megéri-e ennyire görcsösen ragaszkodni egy kitalációhoz mikor azt érzem az exemnél, hogy ő is megfelel a legtöbb dolognak amit szeretnék, még sincs rózsaszín köd..

Egyáltalán létezik ebben a korban, hogy nem látsz a szerelemtől? :/

27/N



2019. febr. 17. 15:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerelem nélkül semmilyen párkapcsolatnak nincsen értelme. Főleg hogyha egyébként nem is igazán olyan ember, akit elképzelsz magad mellé. Illetve nyilván nem véletlenül lett vége a kapcsolatnak. Bár a szerelem és a szeretet kötelező elem, de koránt sem elég. Egy jó kapcsolathoz ennél több kell, minden napos munka. Ne elégedj meg olyannal, aki csak "megfelel". Soha nem lesz belőle boldog párkapcsolat. És ha csak nem változtattatok azóta mindketten gyökeresen a hozzáállásotokon akkor másodjára nem fog működni a kapcsolat. És a szerelem kell. Ahogy azon is minden nap dolgozni kell, hogy ez a szerelem megmaradjon a kapcsolatban hosszú évek után is. Ha már most nincs jelen a kapcsolatban, és nem is volt soha akkor semmi értelme. Inkább legyél egyedül, fejleszd az önismereted és tudd meg, hogy milyen emberre van szükséged. Amíg önmagaddal és ezekkel a dolgokkal nem vagy tisztában addig egyébként sincsen értelme párkapcsolatban lenned.
2019. febr. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem nem kell olyan rózsaszín ködöt keresni, mint tini korban. Ha jól érzed magad vele, van összhang, vannak közös dolgok, akkor kialakulhat egy olyan kötődés, ami fontosabb, mint az a köd, ami hamar el fog múlni. Mindenképp megpróbálnám, aztán majd az idő eldönti...

Én mindig is valami amerikai tengerparton képzeltem el az életem. Ehhez képest Mo-on élek és boldog vagyok. Nem mindig az van, mint amit elképzeltünk, de attól még nem feltétlenül rossz a dolog...

Egy felnőtt embernél már egyre jobban a racionalizmusé a főszerep.


Ráadásul sok olyan sztori van, ahol miután felszáll az a rózsaszín köd, azután vége a kapcsolatnak. Viszont ha kötelék van köztetek, az nem múlik el! ;)

2019. febr. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%

Ha már te is érzed azt, hogy túl nagyok az elvárásaid, akkor lehet benne igazság. Várhatsz egy csodára, de ha kedveled azt a srácot, akkor mire vársz? A szerelem elmúlik, a szeretet nem.

Mit vesztenél?

2019. febr. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm (mindenki válasza hasznos volt)!
2019. febr. 17. 19:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Mit döntöttél?
2019. febr. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem beszéltünk mióta találkoztunk, de sokat gondolkodtam és ha a szívemre hallgatok továbbra is tartom magam ahhoz amit elterveztem. Olyan 35%-nak érzem az újrakezdést. Meglátjuk mi lesz. :) Ismét köszönöm a válaszokat, segítettek!
2019. febr. 18. 18:57
 7/7 anonim ***** válasza:

Válasz a kérdésre:

Igen, 50 év felett elég,vagy ha már nincs szexuális libidó.

2019. febr. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!