Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek egy szakítás után?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek egy szakítás után? Teljesen elvesztem, szerintetek?

Figyelt kérdés

A tortenet a kovetkezo: majdnem 1 evig voltam egyutt azzal a lannyal akit feltetel nelkul szerettem, meg most is, a kapcsolatunk teljesen jo volt, elosszor ereztem azt, hogy viszont szeretnek es megbizhatok benne. Nagyon jol kijottunk egymassal, ugyanugy el tudunk hulyeskedni egymassal mintha csak baratok lennenk. Allandoan nevettunk ha egymassal voltunk. Voltak veszekedeseink, de azok hol nincsenek? Mindig meg tudtuk beszelni oket.. na de tortenetesen en egy olyan fiu vagyok aki nagyon szereti kiutatni az erzelmeit, lelkis vagyok, es szeretem ha ezt viszonozzak.. a baratnom ezt eloben megtette de a facebokon mar kevesbe es sokszor ezt( nagyon nagy hulyeseg tudom) rosszul esett.. kisebb tavolsag miatt kevesebbet talalkoztunk, plusz dolgozott is es egyetem, enis suilizom..

de bekovetkezett a varatlan, megprobaltunk valtoztatni mert a vegen mar erezhetoen reszerol mas volt a hangulat, megtettem mindent, minden apro hulyesegemet elengedtem es ereztem hogy en jo uton haladok. Mig o ezt nem igy tette es egyre mas lett... a vege az lett hogy szakitott velem. Ez a lany viszont nekem teljesen mas, en voltam az elso nagy szerelme, es tenyleg amnyira egy hullamhosszon voltunk hogy nem tudok megvalni tole.. ennek mar ket hete hogy vege es teljesen magam alatt vagyok... minden nap eszembe jut es sirok miatta... teljesen elgyengultem pedig ez nem jellemzo ram.. barmikor irnek neki de tudom hogy semmi ertelme nem lenne csak jobban szenvednek mert valoszinuleg azert szakitott mert mar nem votl jo neki...

szoval nem tudom, hogy mi tevo legyek, mi legyen a kovetkezo lepes.. barataimmal probalok sokat lenni, csalad is, sportolni is jarok de egyszeruen szeretem ot es barcsak velem lehetne meg egy picit...

19/F



2019. febr. 17. 15:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha szereted, ne csinálj belőle hiúsági kérdést, hanem mondjad el neki, és próbáld meg helyrehozni. Legfeljebb nem sikerül, de legalább próbáld meg. Mutasd ki neki, hogy nem szeretnéd elveszíteni, mert fontos neked. A többi úgysem rajtad múlik.
2019. febr. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!