Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit kéne csinálnom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Luci21 kérdése:

Mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés

Sziasztok, nem szoktam ilyet csinálni, de egyszerűen kíváncsi vagyok mások véleményére.

Adott egy kolléga, régen együtt voltunk, igazából jól meg is voltunk, de amolyan rosszkor - rossz időben volt, és hát szakítottunk. Utána is jóban voltunk, gyakran összejártunk, párszor utána is lefeküdtünk. Mindezzel nem lenne semmi gond, ha nem derült volna ki, hogy ott a vadi új barátnője, akit ezáltal párszor megcsalt. Feldobtam neki a labdát, hogy próbáljuk meg újra, azt mondta ő nem szeretné és én úgy ahogy elfogadtam, annak ellenére, hogy szeretem.

Azóta eltelt majdnem egy év. Ezalatt az idő alatt olyan igazi se veled, se nélküled kapcsolat alakult ki köztünk. Én próbáltam távol tartani magunkat egymástól, már amennyire egy munkahelyen ez persze lehetséges. Sajnos ő mindig visszaküzdötte magát, én pedig meguntam, hogy feleslegesen törjem magam. Ez kb egy hónapja lehetett, azóta úgy viselkedik, mintha soha nem is szakitottunk volna. Állandóan ölelget, meg hátulról dörgölözik, időnként a falhoz nyom,sőt birkózunk is...

Miközben ott a barátnője, akit állítólag nagyon szeret... Ma kiderült hogy, állítólag megkérte a lány kezét.

Tudom, hogy még mindig fontos vagyok neki, de állítása szerint nem akar tőlem semmit, ami persze a viselkedésén nem látszik.

Szeretem őt, és bár tényleg próbáltam elengedni, egyszerűen nem sikerül.

Szerintetek mégis mi a fene járhat a fejében?



2019. febr. 17. 18:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szerintetek mégis mi a fene járhat a fejében?


Az mint nagyon sok férfinak. Minél többet dugni, minél több nővel.

De neked mi járhat a fejedben hogy belemész a kis játékába....

F

2019. febr. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ennek semmi értelme így. Fordított esetben veled is ezt csinálná. Én azt is kétlem, hogy komoly kapcsolat van a háttérben, és hogy megtörtént a lánykérés. Aki ilyet komolyan gondol, és komolyan szerelmes, az nem fog mással szórakozni.
2019. febr. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az járhat a fejében, hogy a barátnő (menyasszony) mellett van változatos lyuk, ami te vagy, és lehet még rajtad kívül is van neki. Mit kéne csinálnod? Attól függ mennyire egyezel ki a szerető státusszal és mennyire vagy erkölcsös ebben a helyzetben. Ha jó így neked, akkor csináld, ha nem, akkor meg építsd le határozottan.
2019. febr. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Kedves második, nem tudom hogy amúgy mennyire komoly a kapcsolatuk, tudom, h azóta együtt vannak. És azzal is egyet értek, hogy ha szereti, akkor az ilyen viselkedés eszébe se jutna...

De akkor miért? Sokkal egyszerűbb lenne egyszerűen elengednie engem, nem?

Főleg hogy, mióta megtudtam higy megcsalta a

2019. febr. 17. 19:07
 5/11 A kérdező kommentje:
*a lányt köztünk semmi sem történt
2019. febr. 17. 19:07
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért akarják az emberek minden áron megérteni hogy a másik mit miért tesz?

Jó ez így neked? Ha jó folytatod, ha nem jó lezárod! Mit kell ezen agyalni meg gondolkozni?!

2019. febr. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én nem tudom mi zajlódhat le benne, de hogy ez így nem fair az biztos. Nemcsak feléd kérdező, hanem a menyasszonya felé sem.

Szerintem egy esküvő nem változtat ezen semmit, amíg ő nem áll le ezzel a viselkedéssel, addig ez menni fog.


Viszont nem teljesen értem a kérdésed. Tehát az a kérdés, hogy hogyan hárítsd, és hogyan legyen egy visszanyugodt, békés helyzet, vagy pedig az a kérdés, hogy hogyan lehessetek legálisan újra együtt, hogy nincs harmadik fél?

2019. febr. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Szeretem őt, és persze nyilván jó lenne visszaszerezni, de nem akarok én lenni az a tipikus nő, aki átgázol máson.

Elengedem, ha tényleg ez az, amit akar...

De a viselkedésén nem ezt látom, és őszintén nem akarom ilyen egyszerűen feladni.


Az előző kommentelő pedig félreéri a kérdésem. Nem akarom tudni, mi járhat a fejében, azt akarom tudni, hogy engem miért nem enged el, ha állítólag semmit nem akar tőlem és átkozottul boldog a barátnőjével.

2019. febr. 17. 19:35
 9/11 anonim ***** válasza:

Ezzel a viselkedéssel szerintem megmutatta, hogy ki ő valójában. Nyiltan hazudik neked, és valószínüleg otthon is. Te épp ezt nézed végig, miközben a vonzalmad ugyanolyan, és ezek a dolgok sem ábrándítottak ki. Én nem szeretnék neked beszólogatni, de ebből nagyon úgy néz ki, hogy egy dolog tutira nem lenne: hosszútávú kapcsolat.


Gondolom nehéz közömbösnek lenni, de neked kell eljutni arra a pontra, amikor a tényeket nem fedi le az érzelem, hanem látod ami történik, és ez önmagában kiábrándít. Feltételezem, hogy lehengerlő stílusú az ember, ezért nehéz ellenállni. Viszont ha átvág, akkor nem a férfiak a hibásak, hanem csak ez az egy, illetve te magad (bocs), hogy mentél a mézesmadzag után.

Biztos vagyok benne, hogy akar olyan férfi rajta kívül, aki tisztességes, és működne köztetek a kapcsolat. Ennek az állapotnak akkor sincs értelme, ha véletlen összejöttök. És amiatt, mert hazudik. Innentől folyamatos féltékenység vár, és nem hihetsz el neki semmit...


Bocsánat hogy lerángattalak a földre. Igyekeztem nem bunkó stílusban tenni.

2019. febr. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nem rángattál le sehova, ezeken a dolgokon ezerszer átrágtam már magamat, és sajnos még mindig itt vagyok. És tényleg próbáltam túljutni rajta, de amikor azt hiszem, hogy már minden szuper, egyszerűen visszatáncol. Még csak mézes madzag sincs, mert tényleg nem történik közöttünk semmi, amit eredményként tudnék felhozni magamnak.

Egyszerűen csak egyről a kettőre ugrálok, mint egy idióta...

2019. febr. 17. 19:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!