Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tennétek a helyembe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyembe?

Figyelt kérdés

Jelenleg 22 éves vagyok, még tanulok. Közel 1 éve vállaltam diák munkát egy helyen.

Talán sokak számára ismerős a probléma, vagy sokak szerint evidens minden ilyen érzés kiírása: de azt hiszem beleszerettem egy kollégámba.



7,5 fél év van közöttünk ami szerintem nem egy nagy idő. Most töltötte be a 30-at , én pedig majd nyáron leszek 23.

Talán jobb is hogy nem vesz észre. Rengeteg probléma adódna abból ha valami kialakulna közöttünk, de egy barátságnak sem mondhatnám kapcsolat van köztünk, inkább csak köszönő viszony. Cégen belül, előfordult már hogy kapcsolatok szövődtek (pl.a főnök az egyik recepcióssal),akik jelen pillanatban is együtt vannak. Engem viszont nagyon zavar, hogy valamilyen szinten az illetékes férfi felettem áll, nem konkrétan főnököm de rendes dolgozó amíg én bent a lábtörlő tevékenységeket csinálhatom csak mert mindig csak azt amit rám sóznak. Tehát az ő szava nekem szentnek kell legyen a munkahelyen.

A másik dolog, hogy milyen felkapaszkodó nőnek gondolnának ha mindez kiderülne azonban azt érzem teljesen belehabarodtam.


Alkalmanként beszélget velem, központi figura, a hangulat teremtő, azonban van egy olyan domináns férfias kisugárzása amivel megszépíti a szememben az apróbb szépség hibáit, de a kis súlyfelesleget leszámítva igazán jó vágású srác. Nem akarok azt se, hogy én mint naív kislány a szemébe egyszer majd azon kapjam magam mellé beszél és ámít fűvel fával.


Személyiségben sok mindenben különbözünk. Én vagyok a csendes, visszahúzódó. Néha előfordul azt érzem talán tetszem neki, de nem vagyok benne biztos. Jelen pillanatban az van bennem hogy hidegen hagyom.


Mit kellene tegyek?


(Privátban írnék csak konkrét részleteket)


2019. febr. 17. 19:13
 1/4 A kérdező kommentje:
Kiírtása*
2019. febr. 17. 19:14
 2/4 anonim ***** válasza:

"Személyiségben sok mindenben különbözünk“

Akkor felejtsd el mert nem fog működni!

2019. febr. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha tetszenél neki már jelezte volna valahogy, vagy lépett volna az ügy érdekében. Főleg ha személyiségben is különböztök, szerintem hagyd.
2019. febr. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Álmodozol csak.Bocsi
2019. febr. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!