Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek hogyan lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan lehet elfelejteni valakit akit szeretsz, és szakított veled és ő a mindened?

Figyelt kérdés
Körülmények nehezek, bármit megtettem érte, de ő nem változott es szakított. Ennek már két hete. Egy évig voltunk együtt és álmaim nőjének éreztem. Szeretett, győnyörű volt, okos, megbízható( nem ugy mint a mai lanyok tobbsege), annyira bolond mint én és jól kijöttünk egymással. Jelenleg azt érzem, hogy nem fogok a mai világban még egy ilyen lányt találni és teljesen elvesztem.. hiányzik és már nincs több alkalom, csak a felejtés de valahogy azt érzem hogy ez nem fog menni

2019. febr. 18. 11:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Ha vége, akkor vége, ne a sebeidet nyalogasd, hanem vesd bele magad valami olyanba, amit szeretsz: élj kicsit a hobbidnak, menj el ide-oda a barátaiddal, mozogj, sportolj. Aztán majd alakul.
2019. febr. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
19/F :/
2019. febr. 18. 11:58
 3/7 anonim ***** válasza:
Mindenki elfelejteni akar valakit. Ez kb lehetetlen. Az a titok, hogy nem elfelejteni kell, hanem feldolgozni az elvesztését. Hidd el, hogy nem te vagy az egyetlen ember, akinek szerelmi csalódása van. Ha majd x év múlva találkozol egy másik kedves, lánnyal, akkor rá fogsz koncentrálni.
2019. febr. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 D. Brasco ***** válasza:
62%

"Jelenleg azt érzem, hogy nem fogok a mai világban még egy ilyen lányt találni és teljesen elvesztem.. "


Várjél még 2 hetet,aztán majd meglátod mekkora nettó hülyeséget írtál.....de hát ilyenek ezek az első csalódások....19évesen mindenki bele akar halni ha elhagyják!

2019. febr. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

19 évesen még bőven-bőven van időd mást találni. Sőt, megkockáztatom, hogy még 2-3 lánnyal fogsz szakítani, mire megtalálod életed párját!


Ahogy írták, ne elfelejteni akard, hanem kösd le magad olyan tevékenységekkel, amiket szeretsz, ami kikapcsol.

És egyelőre NE akarj csajozni, hagyj időt, hogy leülepedjen.

2019. febr. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az a baj 4-es valaszolo, hogy ma mar sajnos nagyon nehez normalis part talalni. Akar fiuk akar lanyok teren. Nem tudom hogy hany eves(vagy) on/(te) de a mai lanyok 80% egy sajnalatos modon olyan ribi, hogy ket nap utan megcsalnak es atvernek. Kinezetre is nem helyes a megfelelesuk, nem erdekli a jovojuk csak az h ma minnel lazabb eletet eljenek. Es ez a lany aki a baratnom volt egyszeruen hihetetlen hogy mennyire megbizhato volt, elotte nekem is voltak “bartnoim” de azok kozel sem alltak hozza semmilyen szempontbol. Torodott az iskolaval es magaval. Megbecsult es szeretett. Ez nem sirankozas csak ha nyitott szemmel elunk eszrevehetjuk hogy ma nehez ertelmes lanyt talalni, legalabbis olyat aki szeret es megbizhatsz benne.. ezert is faj az elvesztese
2019. febr. 18. 16:03
 7/7 anonim ***** válasza:

Hidd el, egy kis idő elteltével te is rájössz, hogy bőven tudsz majd még új párt találni.

Igen, nehéz normális nőt találni, de nem lehetetlen, csak a megfelelő helyen kell nézelődni.

Szórakozóhelyen, bárokban csak ribiket találsz. Értelmes nő a csendesebb helyeken van: könyvtár, múzeum, parkok, stb.

És 19 évesen még rengeteg egyedülálló nőt találhatsz, míg 30 fölött már egyre nehezebb, mert a korosztály nagy része férjnél van.

2019. febr. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!