Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Miért kellett fél év, hogy végleg lezárjam és ne érdekeljen?

Valaki volt hasonló helyzetben? Mi lett a vége?

Még tavaly nyáron történt, nem volt csak egy átlag fiatal lány csak jókat beszélgettünk és azon kaptam magam, hogy szerelemes lettem... Aztán teletek a hetek, már mindent feladtam volna érte.

Szépen dobott azzal, hogy úgy is lesz más barátnőm.

2 hónapig padlón voltam a képeit nézegettem állandóan.

Mikor már elfogadtam elment, de nem fogtam fel és folyton beszélni akartam vele, messengeren volt, hogy hónapokig nem beszéltünk aztán ismét jól alakult de megint kezdte a nem válaszolást 3-4 napig és aztán megfogadtam, hogy vége nem írok többet neki, mert felesleges.

Egyoldalú volt a dolog...

febr. 18. 19:08  Privát üzenet  

A válaszok
Hasonló cipőben járunk.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 51%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont febr. 18. 20:14 Privát üzenet

Ugyan így jártam. Szerettem, imádtam a lányt.

"hogy úgy is lesz más barátnőm."

Fél éve tart a hunting.

22F

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 47%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont febr. 18. 20:30 Privát üzenet
Nekem fél év is kevés volt,lehet végleg sohasem fogom tudni lezárni,de már nem kínoz annyira a fájdalom ha rá gondolok, a hiányát kezdem megszokni.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont febr. 19. 19:36 Privát üzenet
Én meg fél év után is dobogó szívvel várom, mikor ír az illető. Akivel ennyi idő után kezdtünk újra beszélni.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont febr. 20. 21:40 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért vagyok ilyen tunya mikor a saját életem jön szóba? Mi motiváljon arra, hogy érdekeljen egy rendes lány? Egyszerűen nincs kedvem senkihez, holott nem csalódtam sosem.
Szerintetek megpróbáljak beszélni vele mégegyszer utoljára, hogy lezárjam?
Hogy vegyem rá magam, hogy lezárjam ezt a kapcsolatot?
Kiderült -valami kapcsán megjegyezte a kiszemelt-, hogy a nem kimondottan tetszenek neki az ellenkező nemen bizonyos ruhadarabok. Randi esetében érdekeljen a véleménye vagy magamra hagyatkozzak?
Láttam facebookon egy nő kiposztolta ezt:egy nő :ne a múltja érdekeljen hanem az hogy kivé válik meletted. Hogy szeret és hogy téged választott. Stb stb Többi lent?
Hogy tudnám elérni h ne érdekeljen többet?

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szerelem rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!