Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Selejt vagyok, de valamiért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Selejt vagyok, de valamiért nem tudok beletörődni. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Olyan sokat szenvedek emiatt, főleg mostanában. Tudom, hogy mennyire szar vagyok, de nem tudok beletörődni. Még valamiért mindig reménykedek abban, hogy valakinek majd hátha bejövök. De már elegem van belőle, mert csak fájdalmat okoz. Mással viszont nem tudom lekötni magamat. Pedig két fajta munkára is jelentkeztem az egyetem mellett (mind a kettőre azért, mert érdekelt és hogy lefoglaljon); az egyik egy kicsit szabadabb projekt az egyetemen a másik meg egy kis cégnél diákmunka; de ezek mellett is szenvedek.


20F


2019. febr. 19. 19:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
70%
Nem vagy selejt! Isten nem teremt selejtet! Még csak 20 éves vagy fiacskám, előtted az élet! :)
2019. febr. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
44%

Önutálat és önsajnálat a köbön! Picsogás az megy látom.

De kívánom, hogy az életedben csak ennyi problémád legyen, hogy most átmeneti állapotban nem találsz még senkit.

2019. febr. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

1.: Akkor engem valószínűleg nem kapcsolatra teremtett.


2.: Ez miért lenne önsajnáltatás? Csupán megoldást keresek a problémámra.

2019. febr. 19. 19:54
 4/20 anonim ***** válasza:
40%

Kell még magyarázni, hogy miért önsajnálat?


"Selejt vagyok" " szar vagyok, " "Még valamiért mindig reménykedek abban, hogy valakinek majd hátha bejövök."

2019. febr. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
4.: Bocsánat, hogy az igazat írtam és nem azt, hogy "Minden nő álma vagyok, de már elegem van abból, hogy minden nap több tíz/száz nő próbálkozik nálam..."
2019. febr. 19. 20:06
 6/20 anonim ***** válasza:
Dehogy vagy selejt, barátkozz, csajozz, legyél kedves, vidám, határozott, szeresd magad, akkor téged is szeretni fognak és rád talál a szerelem.
2019. febr. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
6.: Próbáltam, de nem ment. Ezért keresek új megoldást.
2019. febr. 19. 20:51
 8/20 anonim ***** válasza:

Addig, amíg süt rólad az önutálat, addig mindenki így is fog viszonyulni hozzád. Ha te azt gondolod magadról, hogy selejt vagy, akkor mindenki így fog hozzád állni.

És ki akar egy selejttel együtt lenni? Senki.

2019. febr. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Elhiszem, de az sem változtatna semmin, ha máshogy gondolnám.
2019. febr. 19. 21:04
 10/20 anonim ***** válasza:

Próbáltad?

Miért gondolod, hogy selejt vagy?

Szüleid selejtként kezelnek téged?

2019. febr. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!