Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok erről az emberről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről az emberről?

Figyelt kérdés

Adott egy férfi aki nehezen tudja az érzelmeit megélni, kifejezni.


Sokszor hidegnek hat, nem beszél sokat az érzéseiről.


Rosszabb napokon türelmetlen és nyers is veletek.


De ugyanakkor meg megtesz értetek nagyon sok mindent. Amire vágytok azt valóra váltja.


És a legrázósabb helyzetekben is ott van. Bizhattok benne, nem csal meg. Számíthattok rá bármiben, soha nem hagy cserben.


2019. febr. 19. 20:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
EQ nulla, de attól még talán. Csak legyen türelem hozzá .
2019. febr. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
46%
sok sok türelem és elfogadás ....:)
2019. febr. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Egy nagyon kellemetlen emlékem van egy ilyen "férfival".

Sosem jöttünk össze, mert mindig összezavart. Jól tudta, hogy beleszerettem,mégis nyíltan barátok előtt visszautasított, megalázott. Lelkileg teljesen összetörtem, nem a visszautasítástól, hanem a szituációtól. Ez a mai napig kihat a társas kapcsolataimra.

2019. febr. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%

Értékeld és nyers vagy türelmetlen nem lesz. Érzésekről árnyaltan és választékosan beszélni, gyakran taktikai hiba, ha férfi teszi.

32/f

2019. febr. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Rockarc ***** válasza:
10%

A mai media ezt az ellentmodasos kepet sugallja a ferfiakrol. Sokan ennek akarnak megfelelni, es fel sem fogjak, mi a problema. Konkretan egy pszichopata viselkedes ez. A problema masik fele, hogy a media az ellenkezo nemnel is megteremti a keresletet ezirant. Aztan a pozorkodesbol meg a vagybol az sul ki, hogy mindket fel brutalis sebeket szed ossze a kapcsolatabol, viszonylag eleg fiatalon, hogy jo sokat tudjon meg szenvedni az elete hatralevo reszeben.


Az ilyen sematikus embereket jobb messze elkerulni.


42F

2019. febr. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%

Az első 3 sorod:Ilyen a genetikája és az érzelmivilága.

Az első 2 sorod:Minden ott van amire egy nő vágyhat.Ha ez nem elég menj és keress egy még jobbat.

Sok sikert!

2019. febr. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
"alsó"
2019. febr. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
hasonlóban vagyok. nekem azért nehéz, mert sosem tudhatom, hogy azért nem beszél, mert ilyen, vagy mert nem érez úgy. hiába a tettek, nekem szükségem van a szavakra, a megerősítésre, ugyanakkor ezt én is megadom. nehéz, mert lehet, hogy mélyebben érez, mint az eddigi kapcsolataimban a férfiak, mégsem mondja, én pedig nem látok a fejébe. sokszor azt látom, hogy próbál tenni, és igyekszik, viszont van olyan, hogy ha úgy érzi sokat kérek, akkor bezár, és visszalép hármat, visszavesz az egésuből. nem tudom ezt hogyan lehetne jól kezelni, mindenesetre nagyon nehéz, főleg mert fontos nekem. csak sajnos nagyon ellentmondásos.
2019. febr. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Kedves utolsó pontosan ugyanezt érzem én is. Én is tanácstalan vagyok és nem tudom eldonteni sokszor hogy valójában mit érez.

2019. febr. 20. 11:53
 10/11 anonim ***** válasza:

Hosszabb távon kikészítene. Nem bírnám ezt a játszadozást, ridegséget. Ha fontos lennék neki, akkor nem kellene, hogy rideg legyen velem. Ez nekem fontosabb, mint az, hogy teljesíti a vágyaimat.

Nekem nem őszinte az egész és gyerekes is. Hány évesek vagytok?

2019. febr. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!