Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tennétek a helyembe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyembe?

Figyelt kérdés

Bele szerettem egy nőbe aki csodálatos számomra teljesen megfogott, testileg és lelkileg is.

A helyzet az hogy házas.

Munkahelyi kapcsolatnak indult jól kijöttünk egymással és egyre komolyodott a helyzet. Munka után is találkozgattunk párszor, szerelmet vallottam neki tisztába van az érzéseimmel.

Ki kerültünk külföldre a munkahely miatt pár hónapra.

Nekem többet jelent sokkal mint barát mert szerelmes vagyok viszont ő nem tudom hogy van ezzel.

Pár nappal ezelött megtörtént a csók nem is egyszer de sajnos nem feküdtünk le viszont azon este után meg változott.

Vissza huzódó lett egyébként sem közeledik ő, általába mindig én simizem bújok.

Nem szeretne elveszíteni engem és én sem akarom őt de ez így nem mehet tovább hogy én erőltetem mert meg akarom csókolni ő meg nem közeledik.

Mikor megtörténtek a csókok utánna össze zuhant hogy még is mit tett velem és, hogy megcsalta a férjét azóta hiába próbálok közeledni mindig ellök.

Nem tudom most mi zajlódhat le benne én miatta vállaltam ezt az utazást, munkát előre le is beszéltem hogy csak akkor jövök ha szeretne engem/velem lenni.

Mikor meg csókolt éreztem hogy ő is érezz irántam valamit azt meg lehetett érezni a csókjából.

Mostanába el kezdte mondani hogy jó lenne aranyközép utat találni mert nem akar elveszíteni de értitek én nem a barátja szeretnék lenni és szerelmesen szenvedélyesen le akarok feküdni vele többször is.

Majd valamikor indulunk haza és most nem tudom eldönteni hogy itt haddjam a munkát mert nem közelit felmém ez így halál hogy bujok simizem és semmi.

(persze még is ott van bennem a megértés hogy férje van de nálam minden fekete fehét)

Vagy szerintetek van olyan hogy talán szeret vagy talán veled akarok lenni???

Mit csináljak hogy oldjam meg a helyzetet hogy még is csak komolyodjon tovább a kapcsolatunk.

Szerelmes vagyok belé tiszta szívből érzi és tudja is de erre a válasz "nem leht nem tehetem"

Kérlek adjatok valami tanácsot még is hogy lehet mit csináljak?


2019. febr. 19. 20:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Van gyereke?
2019. febr. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Rockarc ***** válasza:
77%

Neked nem jelent semmit, hogy hazas? Persze, hogy lefekudtel volna vele, hiszen marhara nem erdekel, hogy o hogyan erezne magat utana. Megmondom, egy s.zar embernek. Teged is annak erez. Gatlastalan vagy, ezt mar levette a viselkedesedbol. Ha van egy kis esze befejezi veled es nem fogja megbelyegezni magat egy eletre. Igazabol mar most is megvan benne a tudat, hogy hibazott, es eezel kell elnie az elete vegeig, de ez semmi ahhoz kepest, ami melletted varna ra.


42F

2019. febr. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Házas nővel úgy kezdj, hogy pórul is járhatsz. Tisztább, ha szinglikkel ismerkedsz.
2019. febr. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nincs gyerek.

Az érzéseket nem lehet irányítani vagy csak úgy kikapcsolni szerintem, lehetek balf.... vagy akármi de gerinces ember vagyok és amit csinálok teszek annak a következményeit vállalom.

2019. febr. 19. 21:30
 5/12 anonim ***** válasza:

Igaz kérdező, az érzéseid nem tudod irányítani de a cselekedeteid igen! A tetteket igen, te döntöd el hogy megteszed e vagy sem.


Oké hogy te most oltári szerelmes vagy de a nő helyzetet felfogtad? Te csak azt magyarázod hogy le akarsz vele feküdni de az nem is érdekel igazán hogy ő vajon mit is érezhet azzal kapcsolatban hogy megcsalta a férjét. Sőt még próbálod jobban belerángatni és erőszakosan nyomulsz.


Részemről a te és az ő viselkedése is elég gáz. Nem tudnék tükörbe nézni ezek után.


25N

2019. febr. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Valószinű ő is ezt érezte hogy nem tudott tükörbe nézni, de akkor most fel teszem a kérdést ő miért csókolt vissza ?

És igen elég gáz a szitu tudom jól azért kértem tanácsokat.

Még itt leszek vele egy hónapot de akkor haza jövök és ezt lezárom.

nem tudok így itt vele lenni hogy látom hogy tök jól van én meg a béka segge alatt vagyok.

2019. febr. 19. 21:45
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen a másik egyébként nem csak a szexről van szó több mint fél éve beszélünk találkozgatunk de szex nem volt.
2019. febr. 19. 21:46
 8/12 Rockarc ***** válasza:

Ember. Fogd mar fel, hogy te vagy a kigyo es az almat nyujtogatod a ferjezett nonek. Ennyire nem latod at a helyzetet? Kultura nulla, erkolcs nulla?


Az erzeseidet les.zarja mindenki, ha az osztoneid fontosabbak az onuralmadnal, akkor szaladj vissza a dzsungelbe, az valo neked. Hogy gondolod azt, hogy a te erzeseid felulirjak a no es a ferje erzeseit? Azert van az a hulye fejed a nyakadon, hogy hasznald es ne menj bele ilyen helyzetbe, akarmekkora is a kisertes. Ne felj, a no ugyanezt kapna, ha o irna ki a kerdest, de most te vagy soron.


A not pedig hagyd beken, ne egy honap mulva, hanem mar most. Igy is eleg nagyot rugtal mar bele, hogy kikezdtetek egymassal, egesz eleteben banni fogja. Lehet a szandekod mas volt, de mar eleg fajdalmat okoztal neki.


42F

2019. febr. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Az érzéseket nem lehet irányítani vagy csak úgy kikapcsolni szerintem,"


De, lehet. Ezt nevezzük érzelmi intelligenciának.

2019. febr. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Jóember!


Kikezdesz egy házas nővel és te tartod magad "gerincesnek"?

Ugye ez nem komoly? Szétbarmolnál egy házasságot a semmiért?

Ha fordítva lenne, és te lennél a férj jól esne?

Nincs itt már semmi férfiú-betyárbecsület?

2019. febr. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!