Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Normális hogy van barátnőm és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy van barátnőm és lánybarátom egyszerre?

Figyelt kérdés

Lányok ti ezt hogy viselnétek el ha a pasitok más csajjal is találkozni baráti szinten?


Írjatok kort is.



2019. febr. 20. 23:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
65%
Én nem viselem ezt jól, ezért inkább nem járok ilyen pasival.
2019. febr. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
Nekem vannak férfi barátaim nőként. Miért ne lehetne jóban nőkkel a pasim?
2019. febr. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
37%
Sehogy. Az más, ha a régi baráti társaság összeül vegyesen, férfiak, nők, de a rendszeresen csk kettesben egy nővel, mert csak barátok vagyunk, na abból nem kérek.
2019. febr. 21. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
34%
Én nem kérnék belőle. Az egy dolog, hogy mindenkinek vannak női és férfi ismerősei is, de hogy ellenkező nemű legjobb barát legyen a párom mellett az nekem nem tetszik.
2019. febr. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
34%
Igen, a kortól függ. Nagy átlagban minél fiatalabb egy nő annál rosszabbul viseli. A középkorúak nagy része is, de ott már sokan elfogadják, mert ők akkor már inkább birtoklás nélkül szeretnek, önbizalmuk van stb.
2019. febr. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
52%

Jézusom ez komoly?

Teljesen természetes dolog,hogy van valakinek ellenkező nemü barátja és találkozik, időt telt vele is.


Én sosem sajátítottam ki a barátomat. Rengeteg lány barátja van. Egy akivel régóta ismerik egymást és ennyi. Inkább örülök annak,hogy nem csak én vagyok neki hanem ha éppen csajos napot tartok vagy más barátaimmal talizok akkor ő is kitud mozdulni haverokkal vagy a lány barátjával

Máskor meg együtt csináljuk ezt.


Beteges ha valakinek ez gondot okoz. Birtokló féltékeny emberek. Szánalmas.

2019. febr. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Attól függ. Társaságban beszelgettek vagy együtt jártok moziba, wellneszezni, kirándulni. Az utóbbit nem viselem.
2019. febr. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
57%

Mindenki le lett pontozva, aki azt írta, hogy nem viseli, pedig szerintem nem baj ez, HA a srácnak alapból nincs is igénye erre. Akkor van gáz, ha a srác menne lánybarátozni, a csaja pedig tiltja.


Mivel én tudom magamról, hogy nem viselem jól ezt a helyzetet (rossz tapasztalat miatt), a saját lelki nyugalmam érdekében ismerkedésnél nekem ez kizáró ok volt mindig is. Így sikerült egy olyan pasit találnom (aki azóta a férjem), aki abszolút nem szeret lányokkal “haverkodni”.

2019. febr. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Tehát azt akarom mondani, hogy (ésszerű keretek között) minden lehet normális egy párkapcsolatban, amivel mindkèt fél meg van elégedve.
2019. febr. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
35%
Én is saját tapasztalatból tudom mondani hogy kizárt az ilyen pasi. Az más tészta ha több 10 éves barátságról beszélünk és kb havonta 1-2 alkalommal találkoznak munka ügyben és akkor elbeszélgetnek de nem vagyok annak a híve hogy hetente eljárjanak kettesben akárhova. Így ba**ott át exem is így nem szívesen ismerkedem csajos pasikkal.
2019. febr. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!