Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lehet az hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az hogy valaki kb.20 évesen megtalalja élete párját, házasság külön lakás és tényleg igazán boldogok?

Figyelt kérdés

Én is erre vágynék végre 25 évesen de egyszerűen olyan lehetetlennek tűnik ez.


Hogy lehet hogy valakinek ekkora szerencséje van? Mit gondoltok?


2019. febr. 21. 09:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Láttam már 14-ben is ilyet, most 60 felett vannak.

Ilyen az élet, változatos, nem egyforma mindenkinek.

2019. febr. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyszerűen szerencséje van, ezt nem lehet megmagyarázni miért van szerencséje.
2019. febr. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi 23 évesen jöttünk össze, most 37 évesek vagyunk és még mindig együtt.
2019. febr. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Hogyhogy hogy lehet az? Nem lehet megmagyarázni. Valakiknek így alakul az élete és kész.
2019. febr. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én 18 évesen találtam rá, tök véletlenül, de már előtte is ki néztük egymást. Szerintem köze van hozzá a szerencsének, na meg annak, hogy mindketten nyitottak voltunk egymásra. Most már a közös lakásunk folyamatban van, és idén házasodunk.
2019. febr. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én 18 voltam, a férjem 21 amikor összejöttünk! Azóta is (19 éve) együtt vagyunk! Eddig minden szép és jó volt, most 37 évesen kezdem azt érezni, hogy már lehet másra vágynék! De az elmúlt (boldog) 19 évet nem adnám semmiért! Annak így kellett lennie... hogy később mi lesz, nem tudom.
2019. febr. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

2 ilyen párt ismerek.

Az egyikben egyetemen jöttek össze, együtt tanultak, majd együtt dolgoztak/dolgoznak.

A másiknál a lány 21 volt, a pali 39. Már 15+ éve vannak együtt, gyerek, cég, ház,...


Igazából a szerencse mellett nem árt a közös érdeklődés és az anyagi biztonsági is.

2019. febr. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ja lakás hitel, számlák, hisztis vagy lusta gépfüggő partner

Az élet nem egy amcsi cukor szirup

2019. febr. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!