Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudnám megkülönböztetni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám megkülönböztetni, hogy szerelmes vagyok vagy csak őrülten vonzódom hozzá?

Figyelt kérdés

Szeretném újra érezni az illatát, érezni ahogy a bőre az én bőrömhöz simul, hallani a szuszogását ahogy végigcsókolom a nyakát, a füle tövét! Szeretnék újra hosszan a szemébe nézni és újra csókolni. ...de nem szeretnék minden percben vele lenni, mindent vele csinálni, pár együtt töltött szerelmes óra után elengedném, de várnám a következőt. Sajnos egy ideje nem vagyunk együtt, szinte egész nap rá gondolok de mégse tudom eldönteni, hogy most szerelmes vagyok vagy csak őrülten hiányzik maga az ember... Szerintetek?

35/N


2019. febr. 21. 09:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
szereted, kezdesz szerelmes lenni.
2019. febr. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

szerelem: azt akarod, hogy a másik boldog legyen, hogy mosolyogni lásd, hogy átéljen jó dolgokat, de egyáltalán nem csak szexről van szó


vonzódás: krvára meg akarod dugni

2019. febr. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Húúú ...ez úgy hangot mint egy romantikus lányregényből való idézet :)
2019. febr. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Tényleg nem tudom eldönteni! Vele felszem, vele kelek, az ő gondolatával. De amíg együtt voltunk ő közös jövőről ábrándozott, házasságról, gyerekekről. Én maximum a következő együtt töltött pár óráról fantáziáltam, de olyanról soha, hogy milyen lenne vele együtt élni, egy családdá válni. Ha most visszajönne se tudnám azt mondani, hogy igen én is egy közös jövőről álmodom, de mégse tudok túllépni és más férfire se tudok azóta se gondolni! Tiszta dili vagyok... 😀
2019. febr. 21. 10:47
 5/14 anonim ***** válasza:

Szerintem puszta vonzalom az, ha olyasvalakihez vonzódsz, akinek hidegen hagy a személyisége, vagy épp elviselhetetlennek tartod a jellemét, csak fizikailag vonz.

Szerelem esetén szeretsz együtt lenni az adott személlyel, szereted a teljes lényét, a személyiségét. Nem arról van szó, hogy a szerelmesek minden percben együtt akarnak lenni, de többnyire szeretnek együtt lenni még szexen és romantikázáson kívül is.

2019. febr. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ez vonzalom, aminek valamiért a megszállottja vagy, talán ilyen szexuálisan túlfūtött vagy vagy csak túl magányosnak érzed magad, ezért kívánod(?)
2019. febr. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Szeretem a lényét is, a szélyiségét, azt amilyen ember, azt ahogy engem imádott. De nem tudnék vele párkapcsolatot elképzelni, nem tudnék rá kifejezetten büszke lenni a családban, a barátok előtt stb. Ill. ezeket éreztem amíg együtt voltunk. De mióta nincs, már ezekben sem vagyok biztos. Azóta akarom őt jobban, mióta nincs. 🤷‍♀️
2019. febr. 21. 11:24
 8/14 anonim ***** válasza:
Csak idealizálod őt. Te nem őt szereted, csak az emlékét, de ha újra vele lennél,megint előjönnének azok az érzések amiket leírtál.
2019. febr. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

#7 *az õrült macskás nõ kósza gondolatai”:D


Nem csoda, hogy nincs, ha így álsz hozzá.


Nem tudom, hogy szerelemnek lehet-e nevezni, de az biztos, hogy párkapcsolat képtelen, aki így viszonyul másokhoz, így ami marad neki, az csak a plátói sopánkodás az elvesztett nagy szerelme után. Tökmindegy, hogy minek nevezed ezt, ez így már nem fog mūködni, mint kapcsolat.

2019. febr. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
állsz*
2019. febr. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!