Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért gondolja bárki is, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja bárki is, hogy ha elhalmoz valakit figyelemmel, szeretettel, javakkal, az illető majd viszont szereti?

Figyelt kérdés
2019. febr. 21. 11:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért mert előre elképzeli az illető, hogy mi hogyan fog történni. Persze csak a jó végkifejletben gondolkodik, idealizálja azt és mikor nem úgy lesz, nagyot csalódik. Én így vettem észre a környezetemben.
2019. febr. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%
Azért nem jó az ilyesmit túlzásba vinni, mert a másik elkényelmesedik és azt hiszi, hogy neki az elhalmozás, a figyelem, a szeretet alanyi jogon jár. Tipikus szitu ez a párkapcsolatokban, sokan belecsúsznak ebbe a hibába. Lassan kell az ilyesmit felépíteni. Picit adsz ebből-abból a másiknak és figyeled, hogy viszonozza-e valamiképpen. Ha nem viszonozza egy idő után, akkor az illető kuka. Ne ámítsd magad hogy ha még többet adsz, akkor majd egyszer mégiscsak viszonozza. Aki nem viszonoz már a kezdet kezdetén, az később sem fog, legjobb esetben is csak noszogatás hatására, no de az úgy már nem az igazi...
2019. febr. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%

Nem gondolom.


Miután valakit egyszer is csalódás ér, nem így fog gondolkodni nyugi.

2019. febr. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Naiv es lehet, hogy valakinel mukodott. Jol irjak elottem, par pofaraeses es atgondolja, hogy nem igy mukodik.
2019. febr. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!