Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek lehet ilyen?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet ilyen? Fiúk, lányok véleményét is várom.

Figyelt kérdés

Lehet, hülyeségnek tűnik de nem tudom eldönteni. Van egy párom, látszólag szeret. De tudom, hogy régebben a plázacica kinézetű nők jöttek be neki, és néha észrevettem, hogy az olyan nőket megnézi. Engem is szépnek mondanak, de távol állok a plázacica kinézettől, nem sminkelek, nem öltözök feltűnően és a kedvéért nem is akarok. Rám szokott indulni, de nem úgy, hogy meglát és leteper, hanem hozzámbújik, és ölelget, úgy kíván meg.

Szóval van olyan, hogy a pasik összejönnek egy természetes kinézetű lánnyal, de a plázacicákra indulnak, őket nézik meg? Mert az is fura, hogy az exem meglátott és már begerjedt ruhástól is, de jelen esetben nem ez van. Előre is köszönöm a válaszokat! 25/L, 34/F


2019. febr. 21. 13:44
 1/8 Rockarc ***** válasza:
75%

Igazabol ez a te valasztasod. Valoszinuleg a kapcsolatotok elejen is voltak jelek, hogy egy felszines ferfi kerulget teged es ugrodeszkanak akar hasznalni. Csak a rozsaszin kod elnyomta ezeket az erzeseket. Talan most mar konnyebb eldonteni, hogy mi is akarsz valojaban? Meg azt is, hogy korabban ez miert nem zavart teged? Pedig kellett volna.


42F

2019. febr. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!


Azért nem tűnt fel, mert én nem akartam kapcsolatot, de annyit küzdött értem, hogy azt gondoltam, hogy akar engem. Most is érzem, hogy szeret, csak kicsit zavarja az egómat, hogy az exemnek láthatóan én tetszettem nagyon így természetesen, a mostani páromnál meg olyan fura. Szeret, ragaszkodik, de mintha nem csillogna a szeme, amikor rámnéz.


Köszi mégegyszer, ment a zöld kéz!

2019. febr. 21. 14:09
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem fölmérte, hogy azok a nők csak dugásra jók. Ezért sose jönne össze ilyennel. De attól még megnézi őket. Mi ezzel a baj?

Téged meg szeret úgy, ahogy vagy. Ha nem szeretne, nem küzdött volna érted.

Óva intenélek attól, hogy nekiállj kombinálni és bemagyarázd magadnak, hogy nem szeret a pasid és ezzel tönkre tedd a kapcsolatodat! Mert ha így teszel, akkor te teszed tönkre, nem ő!

46F

2019. febr. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
Nem jut mindenkinek pláza cica.
2019. febr. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Rockarc ***** válasza:
51%

En azt gondolom, hogy akiert kuzdeni kell, meg a nyakara jarni, hogy na jarjunk mar, legyszi baby meg hasonlok az mar regen rossz. Iparos munka. Abbol is a legrosszabb.


Innen nezve viszont meg kevesbe ertheto, hogy miert nem szurtad ki ezt a tulajdonsagat korabban? Az elso andalgos setan, vagy plazazas kozben is tuti le kellett fognia a fejet, hogy ne tekeredjen jobbra balra. Erdekes, hogy ez nem volt kizaro ok, es csak kesobb kezdett el zavarni. Mashol ezert mar megszaporodott volna a kozlekedo edenyek szama a lakason belul.


De ez a szep az eletben, megvan a lehetoseg az ujrakezdesre. Egy parszor azert belefer, hogy ujra es ujra odaallj a startvonalhoz, mire lejar a jatekido. A te dontesed.


42F

2019. febr. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kedves 14:30, lehet igazad van, köszönöm a válaszod. Ő is mondott olyat, hogy elege volt a felszínes nőkből, nem talált évekig normálisat, és utána jöttem én.


Látszik rajta, hogy szeret, megbecsül. Csak ez a külső dolog aggaszt, hogy másoknak szép vagyok/voltam természetesen is, de neki a mű nő volt a megszokott.. De remélem hozzászokokok az érzéshez.


Köszi mégegyszer, ment a zöld kéz!

2019. febr. 21. 14:54
 7/8 A kérdező kommentje:

Hát nem sokszor nézett meg ilyen nőket, kb. négyszer csak, tehát ezért nem esett le annyira eddig :D és nem az elején.


Azért kellett küzdenie értem, mert nem akartam kapcsolatot senkivel se munka miatt, de meggyőzött, hogy megpróbáljuk.


Ment a zöld kéz!

2019. febr. 21. 14:59
 8/8 anonim ***** válasza:
Vótmá'
2019. febr. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!