Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha valaki nagyon szimpatikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki nagyon szimpatikus és sokat gondolsz rá lehet, hogy előfordul ilyen?

Figyelt kérdés
Már többször is volt olyan, hogy sétáltam az utcán, és volt hogy azt hittem, az a pasi jön velem szembe, akire sokat gondolok, mert nagyon tetszik nekem. De ma egyszerűen tényleg azt hittem, hogy őt láttam, pedig biztos nem, mert én külföldön vagyok. Minden stimmelt, magasság, kinézet, gesztusok...Lehet ez akkor, hogyha valakire sokat gondolsz?

2019. febr. 21. 17:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Egyszer úgy 1,5 óráig úgy tűnt, hogy apámmal utazom a Pest felé tartó buszon. A dolog pikantériája az volt csupán, hogy az öregem már 2 éve halott volt akkor már.

Előfordulhat ilyen, igen. :)

32/f

2019. febr. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen velem is van ilyen :)

Mindenkiben őt látod.

Robin Schulz Unforgottabe-t hallgasd meg!

2019. febr. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Van az a Közös többszörös című film; és a végén mikor elindulnak otthonról (csak anyuka meg a gyerek kocsival), a mellette lévő kocsiban is ott a férje szakasztott mása; és akkor mondja a gyerekének, hogy "Ez van, ha szerelmes vagy. Mindenütt őt látod." Szal gondolom , hogy őt akarod, hogy ott legyen, és akkor akkor az ő jellemző , jellegzetes tulajdonságait észre veszed; felfigyelsz rá másokban is. Mert őt akarod, hogy ott legyen. Szóval vágysz rá, hogy ott legyen; és akkor meglátsz valakit, akinek hátulról hasonló a haja; vagy mittomén, és akkor örülnél, ha ő lenne az.
2019. febr. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*szal az apát otthonhagyták, úgy mennek.
2019. febr. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, mivel annyit jár a fejedben.
2019. febr. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én random megérzem az illatát, és beképzelem, hogy pittyeg a telefon...
2019. febr. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!