Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés
Kingus1989 nevű felhasználó kérdése:

Vajon bízhatom e egy 19 éves srác szerelmében?

Munkahelyen ismerkedtünk meg együtt dolgozunk öt hónapja.Két hete vagyunk együtt. Én egy hosszú kapcsolatot adtam fel érte. Azt érzem szerelmes vagyok és a kémia is nagyon jól működik köztünk.Ö is szerelmes és minden időt vele szeretnék tölteni.Viszont én vagyok a második barátnője. És tartok attól hogy nem egyformák az érzéseink a tiz év korkülönbség miatt.Nagyon jól érzem magam vele. Én 29 vagyok.

Keress kérdéseket hasonló témában: bizalom

febr. 21. 21:33  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Kinga, ezzel be fogsz fürdeni.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/13Időpont febr. 21. 21:33 Privát üzenet
Szerintem sem a legjobb ötlet ez a dolog, sok tekintetben... Házasság, gyerekvállalás... De majd alakul, meglátjátok mi lesz.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/13Időpont febr. 21. 21:35 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Komolyan?

# 3/13Időpont febr. 21. 21:35 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

A volt barátom szerint ködben vagyok és nem tudom mit csinálok helyesen. Csak nincs igaza,

# 4/13Időpont febr. 21. 21:37 Privát üzenet
Az exed nagyon jól látja

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/13Időpont febr. 21. 21:39 Privát üzenet
Fiatal fhasz kellett, tudjuk. De nem fog működni. Egy 28 éves női ismerősömet leqrta egy 19 éves gyerek. Egyszeri volt, rajottek, hogy kapcsolat nem menne.

A válasz 31%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/13Időpont febr. 21. 21:43 Privát üzenet

20 éves koromban voltam szerelmes utoljára, előtte nagyon tudtam szeretni, de egyik nőnek sem kellett a szerelmem. Azóta megértem, férfibb lettem és vonzóbb a nők szemében, voltam is viszonylag sokkal, de szerelmes nem tudtam lenni úgy, mint ahogy tizenévesen tudtam (sőt sehogy). Ha csak az egyik lány máshogy dönt anno...

25/F

A válasz 40%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/13Időpont febr. 21. 22:06 Privát üzenet
Pont ezt akartam írni, mint az utolsó. 19 évesen, hacsak nem égette ki magát előtte, még nagyon naivan szerelmesek tudnak lenni a férfiak (nők is). Általában ebben a korban érezzük azt utoljára, hogy megtaláltuk életünk legnagyobb szerelmét (később már kiábrándultabban vagyunk szerelmesek). Szóval ha ebben a történetben én valakit féltenék, akkor az nem te lennél, hanem ez a kisfiú. Előbb leszel te másba szerelmes, mint ő, az az igazság. De ne adjátok fel. Semmi nem tart örökké, a viszonzott szerelem nagyon ritka, szóval élvezzétek, ha már megadatott, tart ameddig tart!

A válasz 69%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/13Időpont febr. 21. 22:58 Privát üzenet
Hamvas rétihéja nevű felhasználó válasza:

Butaság komolyan tervezgetned vele. Igaza volt exednek, nem látod tisztán a dolgokat. Most még egy darabig dúl a szerelem. Te már lassan házasodni fogsz akarni, gyereket, ő pedig még fiatal, most kezdi igazán élni az életet, nem hiszem hogy ő is akarna egyhamar házasodni vagy gyereket. És mondjuk gondolj bele mi lesz amikor ő 25 lesz, te pedig 35. Könnyen megeshet, hogy talál majd egy hozzá sokkal jobban illő 20 éves csajt.

Persze mondhatjátok, hogy nem kell ennek így történnie, de felesleges ebben bízni. Nagyon kicsi az esélye, hogy szépen fog ez alakulni.

A válasz 83%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/13Időpont febr. 21. 23:13 Privát üzenet
28 éves nő egy 19éves fiúval?Hosszú kapcsolatot hagytál ott érte.A kamasz fiú ráadásul munkatárs.Gratulálok.

A válasz 78%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/13Időpont febr. 22. 03:48 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A srac mindig ellok mikor epp kozel kerulnenk egymashoz, miert lehet, mit akar (vagy mit nem)?
16 éves lány,23 éves srác? Vélemények?
Nagyon megtetszett egy srac, sosem ereztem meg igy egy olyasvalaki irant, akit csak parszor lattam reggel, hogyan ismerhetnem meg?
Lányok titeket tényleg nem érdekel ha egy srác bókol nektek?
Miért van az, hogy sose jön össze azzal aki nekem tetszik? És sajnos nem is nagyon kezdeményez nálam egy srác se
Honnan lehet tudni egy stabil kapcsolatban lévő lányról, hogy ha nem lenne kapcsolatban, akkor egy adott másik srác szóba jöhetne-e nála? A viselkedésében hol figyelhetőek meg erre utaló jelek?

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szerelem rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!