Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vajon bízhatom e egy 19 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kingus1989 kérdése:

Vajon bízhatom e egy 19 éves srác szerelmében?

Figyelt kérdés
Munkahelyen ismerkedtünk meg együtt dolgozunk öt hónapja.Két hete vagyunk együtt. Én egy hosszú kapcsolatot adtam fel érte. Azt érzem szerelmes vagyok és a kémia is nagyon jól működik köztünk.Ö is szerelmes és minden időt vele szeretnék tölteni.Viszont én vagyok a második barátnője. És tartok attól hogy nem egyformák az érzéseink a tiz év korkülönbség miatt.Nagyon jól érzem magam vele. Én 29 vagyok.

2019. febr. 21. 21:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Kinga, ezzel be fogsz fürdeni.
2019. febr. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem a legjobb ötlet ez a dolog, sok tekintetben... Házasság, gyerekvállalás... De majd alakul, meglátjátok mi lesz.
2019. febr. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Komolyan?
2019. febr. 21. 21:35
 4/13 A kérdező kommentje:
A volt barátom szerint ködben vagyok és nem tudom mit csinálok helyesen. Csak nincs igaza,
2019. febr. 21. 21:37
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Az exed nagyon jól látja
2019. febr. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
27%
Fiatal fhasz kellett, tudjuk. De nem fog működni. Egy 28 éves női ismerősömet leqrta egy 19 éves gyerek. Egyszeri volt, rajottek, hogy kapcsolat nem menne.
2019. febr. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
47%

20 éves koromban voltam szerelmes utoljára, előtte nagyon tudtam szeretni, de egyik nőnek sem kellett a szerelmem. Azóta megértem, férfibb lettem és vonzóbb a nők szemében, voltam is viszonylag sokkal, de szerelmes nem tudtam lenni úgy, mint ahogy tizenévesen tudtam (sőt sehogy). Ha csak az egyik lány máshogy dönt anno...



25/F

2019. febr. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Pont ezt akartam írni, mint az utolsó. 19 évesen, hacsak nem égette ki magát előtte, még nagyon naivan szerelmesek tudnak lenni a férfiak (nők is). Általában ebben a korban érezzük azt utoljára, hogy megtaláltuk életünk legnagyobb szerelmét (később már kiábrándultabban vagyunk szerelmesek). Szóval ha ebben a történetben én valakit féltenék, akkor az nem te lennél, hanem ez a kisfiú. Előbb leszel te másba szerelmes, mint ő, az az igazság. De ne adjátok fel. Semmi nem tart örökké, a viszonzott szerelem nagyon ritka, szóval élvezzétek, ha már megadatott, tart ameddig tart!
2019. febr. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Hamvas rétihéja ***** válasza:

Butaság komolyan tervezgetned vele. Igaza volt exednek, nem látod tisztán a dolgokat. Most még egy darabig dúl a szerelem. Te már lassan házasodni fogsz akarni, gyereket, ő pedig még fiatal, most kezdi igazán élni az életet, nem hiszem hogy ő is akarna egyhamar házasodni vagy gyereket. És mondjuk gondolj bele mi lesz amikor ő 25 lesz, te pedig 35. Könnyen megeshet, hogy talál majd egy hozzá sokkal jobban illő 20 éves csajt.


Persze mondhatjátok, hogy nem kell ennek így történnie, de felesleges ebben bízni. Nagyon kicsi az esélye, hogy szépen fog ez alakulni.

2019. febr. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
76%
28 éves nő egy 19éves fiúval?Hosszú kapcsolatot hagytál ott érte.A kamasz fiú ráadásul munkatárs.Gratulálok.
2019. febr. 22. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!