Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit tennetek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennetek a helyemben?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszu lesz, elnezest, de muszaj kiirnom magambol, hatha valaki mar volt ilyen helyzetben. Hosszu kapcsolaton vagyok tul, 14 evet voltunk egyutt, par honapja mar egyedul vagyok. Ugy erzem, nyitott vagyok az uj eletre, van egy kollegam, akivel jol kijovunk, jokat beszelgetunk, sok a kozos bennunk. De en mar nagyon reg nem voltam ilyen helyzetben, tudom verciki, de honnan tudhatnam meg, hogy vajon tetszem e neki? Neha azt gondolom hogy igen, de nem akarok belelatni olyat a helyzetbe,ami nincs ott csak en kepzelem. Ugy erzem neha "ugy" nez ram, ugy mosolyog, de lehet hogy csak kioregedtem mar ebbol es nincs is vonzalom az o reszerol. A masik fontos dolog, hogy o fiatalabb nalam joval, es emiatt meg bizonytalanabb vagyok magamban es ebben az egeszben. Tud valaki segiteni, Ti mit tennetek a helyemben? Kerlek titeket csak az irjon aki tudja, aterzi a helyzetem, koszonom :)


35/no


2019. febr. 21. 21:57
 1/9 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szere..



valaki iylesmit kérdezett 2 kérdéssel ezelőtt, várd a váaszokat

2019. febr. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"A masik fontos dolog, hogy o fiatalabb nalam joval, es emiatt meg bizonytalanabb vagyok magamban es ebben az egeszben." - Nem a második legfontosabb, hanem az első. Ebből, belőled indul ki minden. Amíg ilyen bizonytalan, gyenge vagy, ill. nem vagy biztos abban, h szerelmed viszonzott lehet egyáltalán, addig nem is lesz az.


Egy nőnek, de sztem férfinak is a legfontosabb dolga, h helyére tegye magát.Nem tudod, mit érsz, nincs önbizalmad. Így, h akarsz egy épkézláb kapcsolatot is kialakítani?


Ne itt kérdezgess. A válasz benned van. Tudod is, kudarc, vagy egy nyögvenyelős kialakult vmi, ami szintén kudarc lesz a végén.


Ne csinálj semmit. Ne akarj ettől a fiatalabb férfitól semmit. Hozd rendbe magad. Zárd le az előző kapcsolatot, találd meg önmagad újból.

2019. febr. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Fordítsd meg!

Tetszik ő neked, akarod őt? Mutasd ki!

Keresd a társaságát, mosolyogj rá, érj hozzá, derítsd ki, hogy független-e. Próbálj vele munkahelyen és időn kívül is szóba elegyedni, akár csak üzenetben.

Ha érdekled, ő is keres majd, ha nem, legalább tettél a saját boldogságodért.

2019. febr. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 lempicka válasza:
26%

Szerintem nem véletlen érzed, amit érzel.. egy nő mindig észreveszi, ha teszik egy pasinak. a fiatalabbak gyakran érdeklődnek messziről, nem olyan bátrak leszólítani, mert még tapasztalatlanok, vagy mert az idősebb nőknek nagyobbak az elvárásaik, és aggódnak, hogy nem felelnek meg nekik!

Lehet azért trükközni.. egy 2 értelmű mondat, egy ártatlan érintés ami jelnek számít. a testbeszédet ösztönösen viszonozzuk, ha érdekel a másik.. mosolyog jár! ez pozitív megerősítés de ártatlan. ha érdekled kezdeményezni fog, ha nem érdekled nincs semmi baj, mert egyszerűen kedvesnek titulál és kész! De mint írtam, szerintem a megérzésed nem véletlen!

2019. febr. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Jók amik idáig javasoltatok kedves 3-4-es, de dugásra ki ne venne el egy idősebb, érettebb nőt... A Kérdezőnek sztem nem erre van szüksége. Egy komoly, hosszútávú kapcsolat után sztem senki nem akar ráébredni, h csak ürítésre jó...


Hozd rendbe magad én azt mondom, és ehhez nem kell férfi, ezt érezni fogod mikor vagy kész rá, h újból szállhass.

Sztem tudod miről beszélek. Kitartás. :)

2019. febr. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jav.: *ki ne vinne*
2019. febr. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Rockarc ***** válasza:

Mennyi az joval fiatalabb? Ha 30 felett van, akkor nem nagyon szamit, ha alatta, akkor meg #Ágnyeszka tanacsat kovesd, mert semmmi jo nem fog kisulni belole.


42F

2019. febr. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
14 Éves kapcsolaton túl vagy pár hónap után?Az igen! :D Kemény vagy.Annyi hasonlóság van bennünk hogy én sem tudom mit érnék most egy nőnek.Mit érne amit én adni tudok és fordítva is mit tudna nyújtani a nő nekem.Elképzelni sem tudom :)Szerencsére nem is kell ezen gondolkodnom.(15éves kapcsolat)
2019. febr. 22. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszonom Mindenkinek a valaszokat!
2019. febr. 22. 07:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!