Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek miért bántják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért bántják sokan az ilyen típusú nőket a csajok és a pasik egyaránt?

Figyelt kérdés

Erről a női típusról beszélek:


https://www.youtube.com/watch?v=n6HpS8ZTBDY&t=19s


Lehordják mindennek általában (nagyképű, ribis, pénzéhes, buta). De nem lehet, hogy arról van szó, hogy a pasik egyszerűen frusztráltak, mert úgy vélik, hogy nem tudnák őt megdugni, a csajok meg egyszerűen irigykednek rá?


2019. febr. 22. 22:26
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Valakinek eleve nem tetszenek a kockahasú nők.


Itt leginkább az a baj, hogy ezt tolják az emberek arcába és ezt egy átlag, mezei nő nem engedheti meg magának azt az életmódot, amit ő folytat, mert nem két fillér. Ha van, aki ezt finanszírozza neki, lelke rajta, csak ne magasztalják az egekig.

2019. febr. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Szerintem en eszre sem vennem az utcan pl...nem hogy utaljam :D

aranyos,karcsu,sportos,tucat csaj :D van belole eleg.

L

2019. febr. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Egyébként én mindennek ellenére amit írtatok, szeretem az ilyen nőket. Eleve az, hogy kissé komolytalan, szeleburdi, és ez nekem tetszik.


A komolyabb, érettebb nőkkel belátom, nehezebben boldogulok.

2019. febr. 23. 00:06
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Bántják? Akárhányszor egy ilyen típusú lány bekerül diákként vagy főállásban körbenyalja a fél munkahely a fenekét fiúkkal lányokkal együtt. Az hogy mi megy az interneten nem egyenlő a valósággal.

Akiket bántanak azok általában a szürke kisegerek, csendes emberek, rondák stb.

2019. febr. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
67%
Ezeket korbeurgaljak, nem bantjak. Amugy elerhetetlenek, atlagember kozelebe se ferkozhet ilyennek.
2019. febr. 23. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
75%
Azért, mert az ilyenekről hamarabb látszik, hogy nagyképűek, ribisek, pénzéhesek és buták, mint a többi nőről.
2019. febr. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
50%

A srácoknál tényleg megy a frusztráció, hogy számukra elérhetetlen, de ha a közelükbe kerül egy ilyen nő, körbeugrálják őket. Volt ilyen az egyetemen. De elég megnézni a szeretlekmagyarország oldalát, ahol finoman fogalmazva is igénytelen kinézetű férfiak sorban szidják ezeket a nőket.

Lányoknál az irigység játszik.


Egy csomó fenti érv amúgy a tehetetlenségből adódó vicc kategóriát tükrözi.

Nem okosak az ilyen csajok? Hát, én ismerek olyat, akinek 4 diplomája van és ebből egy pszichológus. Élmény vele beszélgetni. Másrészt, attól, hogy valaki kevésbé néz ki jól, nem fog automatikusan emelkedni a szellemi színvonala. Egy sportmentes, egész nap tespedő nő nem lesz okosabb, csak mert nem vékony.

A testével érvényesül? Hallottam már pár lánytól az ilyen jellegű panaszkodást. Lefogytak és tádám, hirtelen ők is a testükkel kezdtek érvényesülni.

Csak megdugni akarják őket? Miért csak azt akarnák? Vicces, hogy majdnem minden csaj azért panaszkodik, hogy random srácok netről meg tinderről csak megakarják őket dugni. Akkor most ez miben más? Attól, hogy valaki jól néz ki, nem csak szexre akarják.

2019. febr. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Utolsó, hallod ezt a lányt beszélni, megnézted a videót? Nem hiszem hogy öröm lenne vele beszélgetni. Egy értelmes nő nem a testével érvényesül. Akkor sem, ha nagyon jó teste van.
2019. febr. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

#18: Miért, hogy beszél? Ha gondolod, valamikor beugorhatsz velem az egyetemre. A tanáraim többségénél összeszedettebben és hangsúlyosabban beszél! :D

Azt meg hagyjuk, hogy egy értelmes nő hogy érvényesül. Elhiszem, hogy egyszerűbb az élet 2 végletben való világnézettel, de ki kéne már nőni belőle. Értelmes nők között is pont ugyanúgy van olyan, aki a testével érvényesül, mint a kevésbé értelmesek között.

2019. febr. 24. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Igen, atlagemberek szamara elerhetetlenek. Meg nekem is, aki tobb idegen nyelven beszel folyekonyan. Korbeugraljak oket, es szepen le lesznek koptatva...
2019. febr. 24. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!