Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi esélyem van újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélyem van újra normális nőt találni, párkapcsolatot kialakítani, ha totálisan hidegen hagy a stand up comedy világa és képtelen vagyok rajongani, nevetni a Zs kategóriás poénokon?

Figyelt kérdés

Sok nő odavan a hazai stand-up-os legtöbbjéért. Számomra egyszerűen nem viccesek, inkább siralmas sokuk. Egyedül Kőhalmi Zolit tartom egy hihetetlen tehetségnek, rá még el is mennék nővel, de a többire nem.

Meg vagyok lőve, ha nem érdekel a többi és a nő ilyen randira vágyik?


2019. febr. 24. 08:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Hat ha szted ezert nincs nod, akkor itt vmi buzlik. En 1 csajommal sem voltam ilyen ordenare szarsagokon.
2019. febr. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
27%

Te hány éves vagy?

Milyen nők szeretik a stand up-ot?

Mert se én, de még a barátnőim sem szeretik egyáltalán azokat a h.ülyéket.

És még csak ismerőseim közt sincs olyan aki szeretné ezeket.

És ki vágyik ilyen randira, jézusom ember?

2019. febr. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Te vagy rossz társaságban.
2019. febr. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
Te nem vagy normális, amiért erre az egyetlen elképesztően mellékes dologra fűznéd fel a nőknél való sikerességet/sikertelenséget.
2019. febr. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%
Én szeretem a standupot, de megmondom őszintén, nehezen találok olyat a barátnőim között, aki eljön velem ilyenre. Inkább a fiú barátaim vevők rá. Szóval ha szerinte ezért nem találsz nőt, gondold át újra. Ja, amúgy randinak én sem mennék standupra, sőt, hidegen hagyna ha a nekem tetsző férfi nem lenne oda érte. Ennyike.
2019. febr. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

hogy jön fel MINDEN. NŐVEL. MINDEN. EGYES. RANDIN. a hazai stand-up?



csak nem te hozod fel mindig?

2019. febr. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Pont ilyen férfit keresnek.

Te vagy a nők ideálja.

2019. febr. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Azt se tudtam hogy a stand-up-ok még mennek, és nem is szívesen randiznék olyan férfival, aki olyan szinten jártas abban a világban, mint te.
2019. febr. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is csak Kőhalmit szeretem, a többieket nem is értem hogyan és miért. Egyszerűen döbbenet lenne a "sikerük", ha nem tudnám, hogy mások milyen fura dolgokból élnek.
2019. febr. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azért Litkainak és Kovács András Péternek is jó műsorai vannak, nemcsak Kőhalminak. A többi tényleg nem sokat ér.
2019. febr. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!