Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok? Csak erős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? Csak erős barátság, vagy már szerelemmel szeret?

Figyelt kérdés

Adott egy srác, akivel elég bonyolult a viszonyunk, már több mint 1 éve. Nem tudok kiigazodni a viselkedésén.

Amik miatt elbizonytalanít, a következők... napi szinten kommunikálunk, kedves, érdeklődő, sokszor felhív minden ok nélkül. Ha rosszul éreztem magam, legyen az akár sima rosszkedv, vagy betegség, szó nélkül átjött magától, mellettem volt, elkísért bárhova, vagy elém jött esténként az állomásra, csak hogy tudja, rendben leszek. Programokat tervez/szervez velem, sokszor elmegyünk ide-oda, ahol mindig nagyon gáláns, meghívna bármire, amit azért nem szoktam neki hagyni. Sokszor kapok tőle ajándékokat, ha magának talál valami hasznosat, sokszor gondol vele rám is, de szülinapra, valentin napra, karácsonyra is vett nekem személyre szabott ajándékot. Ha nem otthon van, szinte mindig velem tölti a szabadidejét, beszélgetünk, filmezünk, mozi, kávé, elmegyünk enni, boltba, bárhova. Gondoskodik rólam, bármikor átjön akár az éjszaka közepén is ha gond van (volt már erre is példa), hoz nekem enni (volt hogy főzött is nekem), segít ahol tud. Már pár hónap ismeretség után bemutatott a szüleinek, nyáron családi programokra is engem hívott, és bármikor szívesen lát maguknál. Becézget, tündérkém, bogyókám, babám, stbstb.. régebben ez annyira nem volt rá jellemző, de már most gyakran mondja. Többször mondta azt is hogy mennyire szeret, milyen fontos vagyok neki, 1-1 veszekedés után. Szeret ölelgetni, puszilgatni, akár ok nélkül, és nem csak otthon, nyilvános helyen is. Féltékenykedik, láthatólag zavarják más srácok körülöttem, de ilyen gyerekes szinten közli általában (pl ha más srác tetszik akkor egyből így beszél róla hogy csorgatom rá a nyálam, vagy ha beszélgetek mással akkor azzal jön hogy szerelmespár vagyunk). És igen, a bónusz hogy le is fekszünk az elejétől, barátság extrákkal-ként tartottuk számon, de a fentiek miatt sokszor már többnek érzem. A szex egyébként a mai napig isteni, nagyon odaadó, kézenfogva, összebújva szoktunk elaludni, álmában is keresi a kezem, ha felriad puszit nyom rám, betakargat. Van hogy szex nélkül is együtt alszunk, mert egyszerűen elnyomja mellettem az álom ahogy összebújunk, este is gyorsabban elalszik engem ölelve.

Viszont... nem akar kapcsolatot. Volt már hogy felmerült köztünk ennek a gondolata, az én részemről, de nem akarta. Azt mondta nem szerelmes, nem érzi úgy, hogy velem kapcsolatot szeretne. Már évek óta nem kötelezte el magát, virágról virágra száll. Az elmúlt időszakban is akadtak kalandjai, de pár alkalomnál többet egyik se ért meg, és többször már az első után kiábrándulva jött hozzám hogy időpocsékolásnak érezte az egészet, mert velem ezerszer jobb. Mégis egy idő után ugyanúgy kap az alkalmon ha úgy adódik. Egy kivétel volt, akit úgy gondolta, megtartana komolyabbra is, de ott is 2 találka után elszállt a varázs a részéről, aztán nem lett folytatás.

Ki mit gondol? Vajon többet érez már, csak gyáva szembesülni vele, vagy ez csak egy már-már testvéri szintű barátság (a szexet leszámítva persze)?


2019. febr. 24. 23:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
31%

nem olvastam el, várj kitalálom, te vagy a csaj



mi lenne, ha fontos dolgokon is ennyit gondolkodnál?

már meglenne a rák ellenszere

2019. febr. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Ha nem is olvasod végig, te miért pazarlod az időd válasz írására?
2019. febr. 25. 00:09
 3/21 anonim ***** válasza:
27%
még válaszolhatok 7-et, és még mindig kevesebb ideig tartott, mint amit te csináltál
2019. febr. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Ha valami nem feltétlenül hasznos, viszont foglalkoztat, és arra szánom az időm, az még mindig nem akkora pocsékolás, mint olyan dologra szánni, ami fikarcnyit se érdekel. Szóval ha értelmeset választ nem tudsz írni, kérlek görgess tovább
2019. febr. 25. 00:13
 5/21 Blade Bone ***** válasza:
100%

Hogy ha tényleg szerelmes lenne nem hinném h kalandozni vágyna, de tényleg fura egy kapcsolat meg kell hagyni, hiszen a legtöbb időt mégis csak veled tölti.

Milyen nőre vágyik egyáltalán? Nem szoktatok ilyenekről beszélni?

2019. febr. 25. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez az ami. Egy nagyon szoros barátság.


Lehet, sőt esélyes, hogy valami pszichológiai probléma miatt nem tud kötődni, elköteleződni. De akkor meg köszönd meg a sorsnak, hogy nem akar veled párkapcsolatot.


Nekem is van barátnőm, akivel ha nem is ennyire de eléggé hasonló a helyzet. Bizonyos okok miatt nem tetszik, emiatt nem akarok vele párkapcsolatot. Egyébként viszont végtelenül szeretem. Még az se kizárt, hogy egyszer el tudom fogadni a hibáival együtt, de az nem mostanában lesz. Nehogy várjál rá!

2019. febr. 25. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ti már rég egy nyitott párkapcsolatban vsgytok.Azért nem akarja a srác hivatalosan is kimondani hogy megmaradjon a nyitottság.
2019. febr. 25. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
83%
"A férfi aki nem tud szeretni" c. könyvet olvasd el és Almási Kitti vlogjait nézd meg. Nagyon tanulságos lesz.
2019. febr. 25. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Én is pontosan egy ilyenben vagyok benne csak a barátom nem csajozik mert ő végképp tényleg nem akar csajt az életébe. Azt mondja fiatal korában elég volt most se öreg 34 éves. Én ezen már nem is gondolkoznék a helyedbe ha nektek ez így most jó akkor élvezd a vele töltött időket. Hiába hozom fel a kapcsolatot (bár én sem akarok de még is nagyon imádom) ő sem akar. Olyan mint ha mi is kapcsolatban lennénk pedig nem. Nagyon szoros barátsgban vagyunk és szerintem ti is.
2019. febr. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Ha a féltékenység nem lenne, még tudnám is szimplán élvezni a dolgot, és akkor valószínű én is elkönyvelném barátságnak. De ha más pasival vagyok, szinte soha nem tudja kezelni. Pedig tudja, hogy én kapcsolatban gondolkodok, éppen ezért ismerkedek, és ő is szokott más nőkkel lenni ahogy írtam. Mégis beszólogat, kiakad.. múltkor barátnőm nálam aludt, ő másnap ebből annyit észlelt hogy valaki volt nálam, erre egyből megkaptam hogy biztos mással 'dugtam', kiakadt, aztán végül megsértődött, hozzám se akart szólni. Ha nem akar tőlem többet, akkor miért féltékeny?
2019. febr. 25. 13:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!