Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Április elseje miatt mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Április elseje miatt mennyire fogadnátok viccesen, ha a párotok azt mondaná, hogy terhes?

Figyelt kérdés

Szoktunk hülyéskedni. És arra gondoltam, hogy április eljese, azaz bolondoknapja alkalmából egy terhességi teszten filccel behúznék 2 csíkot és ott hagynám a fürdőbe.

Ezzel megviccelve, hogy terhes vagyok.

Szedek fogamzásgátlót, szóval tuti, h nem lennék az igazából. Csak erre gondoltam, h megszívassam kicsit 😁😁

Természetesen rögtön mondanám, h csak vicc az egész!


Srácok nagyon kiakadnátok?



2019. febr. 25. 15:26
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ezzel nem jó viccelni. Ez annál súlyosabb téma. Amúgy én örülnék neki, és csalódás lenne ha mondná hogy csak vicc. Meg hülyének érezném magam...
2019. febr. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
93%
Ez nem vicc, hanem hulyeseg. Es lehervadhat a mosoly az arcodrol a reakciojatol. En nem kockaztatnam meg. De ha mar regen veszekedtetek akkor hajra.
2019. febr. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
93%
Most még neked is vicces,majd amikor azt l@tod a fején,hogy nem örül,vagy nem ùgy reagál,akkor meg besértődsz,hogy nem is szeret,nem is akar amùgy se közös gyereket?Meg kell gondolni mivel viccelsz,nehogy visszanyaljon a fagyi.Amùgy se egy jó vicc.
2019. febr. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
64%
Előbb még március jön.
2019. febr. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
90%
Én a stabilitást és a bizalmat szeretem, ennek megfelelően igyekszem kialakítani a kapcsolatomat. Nem szeretném, hogy folyton (vagy akár néha) azon kelljen gondolkodnom, hogy a párom épp csak szívat-e vagy sem. Ha van egy ember, akiben feltétlenül meg akarok bízni, akkor az a párom. Ezért nem esne jól, és határozottan megkérném, hogy ne csináljon ilyet többé. Nem akadnék ki, mert nem szoktam, éretlen és értelmetlen dolog.
2019. febr. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
77%

A reakciója rendkívül tanulságos lehet.

Ha nem örülne főleg. Ha meg örülne, és kiderülne, hogy mégsem, mert te "csak vicceltél", akkor is,

2019. febr. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Szar ötlet, értem.

Köszi! :)

2019. febr. 25. 15:43
 8/22 anonim ***** válasza:
83%
Ezzel szerintem se viccelj. Mással ha amúgy is meg szoktátok egymást viccelni nincs gond, de ez szerintem elég erős viccnek.
2019. febr. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
88%
Amerikában szoktak ilyenekkel prankelni (rakás videó van róla a neten), még soha nem ért jó véget, érthető okokból.
2019. febr. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
88%
Egyszer egy haverom megviccelte ezzel a csaja,szakítás lett a vège (haverom azt mondta,vérmegalázó volt)
2019. febr. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!