Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit lehet tenni ha beleszerett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni ha beleszerettem egy leszbikus lányba?

Figyelt kérdés
20/f
2019. febr. 26. 11:13
 1/6 anonim ***** válasza:
28%
Leginkább azt hogy említést se teszel róla, inkább csendben maradsz! Mit vársz itt? Hogy majd valaki azt írja, hogy gyere sírj a vállamon? 20 éves felnőtt vagy, viselkedj is úgy!
2019. febr. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem beszéld meg vele a helyzetet. Tudd meg, hogy valóban leszbikus vagy biszexuális. Gondold át magadban, .hogy te hogyan állsz a helyzethez, ne akard megváltoztatni!
2019. febr. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kiverni rá párszor, aztán elfelejteni.
2019. febr. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mitől lesz kérdező jobb helyzetben,ha biszexuális?Mert akkor talán akar járni vele a csaj,hogy aztán azt mondja most egy csajjal akarok lenni?El kell felejteni,nem találkozni,nem beszélni vele.
2019. febr. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%
Kedves #4-es bár gondolom meglehetősen korlátolt felfogású vagy, de attól, hogy valaki biszexuális még nem jelenti azt, hogy nem monogám beállítottságú. Jómagam is biszexuális vagyok és bármilyen meglepő, attól, hogy képes vagyok pasikkal és nőkkel is szexelni, ha van párom nincs szükségem másra. Egyébként szerintem is beszélj vele erről, ha más nem azért mert talán ha elmondod te is egy picit megkönnyebbülsz és könnyebben el tudod engedni.
2019. febr. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha én korlátolt vagyok,akkor Te meg ostoba.Én nem azt írtam félre fog lépni kapcsolatban,hanem majd úgy dönt most egy lányra vágyik.A másik meg azért mert Te biszexuálisként monogám vagy az nem azt jelenti,hogy mindenkit Rólad mintâztak.
2019. febr. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!