Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire hagyott bennetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire hagyott bennetek mély nyomot az első szerelmetek? Eszetekbe jut néha?

Figyelt kérdés
2019. febr. 26. 11:17
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Eleinte nagyon,de az idő múlásával egyre kevésbé,mára már szinte teljesen közömbös,eszembe se jut
2019. febr. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Majdnem mindennap gondolok rá, de mi hosszú évekig együtt éltünk és gyerekünk is született, így azért más, gondolom.
2019. febr. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tanultam belőle, szedtem magamra némi önismeretet, de kb. ennyi. Maximum akkor jut eszembe az illető, ha valaki felhozza a témát (mint most a kérdésben), magamtól szerintem már vagy 15 éve nem jutott eszembe, szóval nem, nem volt rám valami nagy hatással.
2019. febr. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
10 éve a férjem, van 2 kislányunk és imádom a mai napig, szóval elég nagy nyomot hagyott bennem. 😄
2019. febr. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
5%
Már csak néhány havonta jut eszembe, és olyankor eltűnődöm azon, hogyan tudott a csaj utánam összejönni egy olyan alakkal, aki megbukott a matek érettségin. No meg azon is, hogy ugyan jó néhányszor már a lány bugyijában jártam, de a szüzességet végül ez a h.lyegyerek vette el. Ez utóbbi pofán verést csak évek múltán tudtam igazán kiheverni. Most már viszont csak mosolygom rajta, mert a lány azóta kipottyantott néhány gyereket, és az egykoron oly domborodóan feszülő teste kellemetlenül csúf amortizáción esett át...
2019. febr. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Igen, mély nyomott hagyott...3évig voltam Vele.

De örömmel gondolok rá, és örülök ,hogy boldogan él van már gyereke stb :)

2019. febr. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat. Nekem kb 7 eve ert veget az első szerelem, kapcsolat. Elsők voltunk egymásnak minden szinten. Azóta volt jó pár kapcsolatom. De mostanában sokszor eszembe jut. Bar lehet szerintem csak amiatt mert hianyzik egy kapcsolat az eletemből.
2019. febr. 26. 12:04
 8/9 anonim ***** válasza:
nagy nyomot hagyott, mert ő volt az első, azt hittem, annál tökéletesebb nem is lehet, és sokat számít az első csók, az első bármi, az lesz az alapod és amikor már idősödsz, szinte plátói szerelemként tekintesz vissza
2019. febr. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Emlékszem rá, ennyi.
2019. febr. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!