Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Érdemes (így) belevágni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes (így) belevágni egy kapcsolatba?

Figyelt kérdés

21 éves férfi vagyok, volt már komoly kapcsolatom és akármennyire igyekeztem ellaposodott a dolog, a lány elkezdett unatkozni emiatt pedig vége is lett. Azóta semmi komoly nem volt, pár "kaland" de nem kapcsolat.

Most viszont van valaki aki megfogott de két problémám van:

-Mi van ha előbb-utóbb ő is megunja és ott tartunk, hogy eltelt x év aztán ennyi volt. Mit lehet tenni, hogy ha már együtt vagyunk akkor ez hosszútávon is működhessen? Korunkbeliek közül is sok sztorit hallok, hogy 4-5-6 éve együtt vannak, tehát kvázi gyerekként/kamaszként jöttek össze.

-A másik probléma, hogy a kiszemelt most jelenleg kapcsolatban van, viszont azt látom, hogy talán már a vége felé van a kapcsolat, és nem vagyok közömbös számára.


Ismertek olyan kapcsolatot/házasságot, ami úgy kezdődött, hogy elhódították a másikat egy kapcsolatból majd együtt maradtak? Sokan azt mondják, hogy ha eltudom hódítani, akkor majd más is eltudja tőlem.


Én fordítva ismerek egy embert aki a feleségét tulajdonképpen megcsalta egy másik nővel, elvált tőle majd azzal a másik nővel már több mint 30 éve házasok, tehát "csúnyán" indult a kapcsolatuk, majd egy élethosszig tartó házasság lett belőle.


Ki mit mond? Érdemes próbálkozni? Van rá esély, hogy ha (akár miattam, akár másvalami miatt) szakít a pasijával, akkor utána egy hosszútávon működő kapcsolatunk lehet?

21/F, 22/N



2019. febr. 26. 16:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Sok a kérdés.

"Mi van ha előbb-utóbb ő is megunja és ott tartunk, hogy eltelt x év aztán enni volt."

Nos, ez bárkivel előfordulhat, akármilyen körülmények között ismerkedtek meg, előre nem lehet látni.


"A másik probléma, hogy a kiszemelt most jelenleg kapcsolatban van" Akkor hagyd szépen békén, hagy rendezze a kapcsolatát. Majd ők eldöntik, menthető-e még. Ne nehezítsd meg a helyzetét.


"Sokan azt mondják, hogy ha eltudom hódítani, akkor majd más is eltudja tőlem"

Ez nem feltétlenül igaz, de van rá esély.


"Én fordítva ismerek egy embert aki a feleségét tulajdonképpen megcsalta egy másik nővel, elvált tőle majd azzal a másik nővel már több mint 30 éve házasok, tehát "csúnyán" indult a kapcsolatuk, majd egy élethosszig tartó házasság lett belőle."

Igen, anyám második házassága ilyen volt (apu meghalt) és azt kell mondjam, a külvilág felé működött a dolog. A férje csalta a háta mögött, ez gondolom nem meglepő a történtek után.

Ezzel nem azt akarom mondani, hogy aki egyszer csal, az törvényszerűen újra és újra megteszi, de ez nagyon jellemző és dőreség lenne nem készülni rá.


" Van rá esély, hogy ha (akár miattam, akár másvalami miatt) szakít a pasijával, akkor utána egy hosszútávon működő kapcsolatunk lehet?"

Ha nem csalja meg, hanem szakít vele és utána mélyítitek el a kapcsolatotokat, akkor van rá esély. De az lenne az igazi, ha nem miattad, érted szakít, hanem mert a kapcsolat kifulladt.

2019. febr. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nos igen, abba a 30+ éves házasságba olyan mélyen nem látok bele, a külvilág felé biztosan jól működik, de amennyire látom jól el is vannak egymással. Ha történt is valami félrelépés, akkor az vagy nagy titokban maradt a másik előtt, vagy valahogy megbeszélték. De tény, hogy aki egyszer csalt az megteheti máskor is.


Én is azt szeretném ha nem "csak" egy szerető lennék a pasija mellett, ez nem is lenne igazából korrekt, meg a lányból sem nézek ki ilyet.

2019. febr. 26. 17:09
 3/4 A kérdező kommentje:

Nincs senkinek tapasztalata ilyen téren?

Nem ismertek olyat aki egy harmadik miatt szakított a párjával majd utána tartós kapcsolat alakult ki köztük?

2019. febr. 26. 21:18
 4/4 Cyklon ***** válasza:
100%

Én :)

Jelenlegi párom aki már a menyasszonyom hasonló módon jöttünk össze.

Új munkahely volt nekem. Ő ott dolgozott már régóta. Volt egy nagyképű pasija...

3-4 alkalommal találkoztunk munka után egy kis sétára vagy csak pados beszélgetésre.

Aztán a pasijával szakított majd össze jött velem.

Idén házasodunk. :)


A tanulságot letudod vonni szerintem. :)

2019. febr. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!